A4 Tech BT-630 Bluetooth Mouse Driver İndir

A4 Tech BT-630 Bluetooth Mouse Driver

A4 Tech BT-630 bluetooth özellikli mouse yani fare kullanıcıları için driver dosyası.

Driver Kurulumu: Driver dosyası sıkıştırılmış bir şekilde bilgisayarınıza inecektir. Sıkıştırılmış halden açarak klsör içerisinde bulunan “BT-630_V3.201” dosyasını çalıştırınız. Çalıştırılma işleminden sonra driver kurulumu için gerekli olan driver kurulum dosyasını bilgisayarınıza açacak ve driver kurulum ekranına kendisi geçecektir.

Kurulum sırasına ilerleyiniz orada next yazar ingilizce olarak ilerleme anlamında ve kurulumu bitiriniz. Bu driver aynı zamanda mousenuz tüm özellikleri kullanabileceğiz programdır. Mouse ayarlamalarınıda aynı driverda yapabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 11.7 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech BT-630 Bluetooth Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Serdar Çeliker

  A4 Tech BT-630 bluetooth mouse’um var ama bluetooth receiver’ım kayıp oldu. Logi’nin receiverıyla bağlanmak istedim olmuyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Serdar Bey,

   Sorunuz driver dosyası ile alakalı değildir. Driver ile alakalı işlem yapmanıza gerek yoktur.