A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver (Reslim Driver Kurulum Anlatım) İndir

A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver

A4 Tech G3-270N USB girişli Wireless fare driver ve driver kurulumunu bu sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyası bilgisayarınıza sıkışmış (zip) olarak inecektir. Winzip ile sıkıştırılmış driver dosyasını bilgisayarınızda açınız. Farenizi halen takmadıysanız driver kurulumuna başlamadan önce farenizi takınız!

G3.G7_16in1_V2017.1019A adlı klasör içerisinde G3.G7_16in1_V2017.1019A kurulum dosyasını bilgisayarınızda kuruluma onay vererek çalıştırınız.

A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver Kurulum 1

Çalıştırma işleminde sonra bilgisayarınıza driver dosyasını kurmak için gerekli olan dosyaları atarak tekrar kurulumu onaylamanızı sizden isteyecektir. Kurulumu onaylayarak devam ediniz. İlk iki kurulumundan sonra 3. kurulum aşamasından yüklemenizi isteyecektir. Yükleme işlemine onay verdikten sonra kurulum bilgisayarınıza yapılacak ve driver kurma işlemini tamamlamış olacaksınız.

A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver Kurulum 2

A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver Kurulum 3

Driver kurma işlemini 3 aşamada basit bir şekilde yapıldığını üst tarafta gördünüz. Driver kurulumu sırasında önemli olan işlemler driver dosyasını tam olarak indirmeniz gerekmektedir. Zipli dosyanın tamamen inmesini bekleyiniz ve indirme işlemi bitsin, farenizi mutlaka takmalısınız ve farenizde teknik bir sorun olmamalıdır. Bu işlemleri yaptığınız halde veya sormak istediğiniz drive ile alakalı tüm sorularını editörlere sayfa içerisinde sorarak bilgi alabilirsiniz. Sorunuzu detayları ile birlikte sorduğunuzda tarafınıza sorunuz hakkında bilgi verilecektir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.6 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech G3-270N USB Wireless Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.