A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Keyboard Driver İndir

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Keyboard Driver

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Keyboard Driver

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Keyboard

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim siteminizin ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 1.3 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Keyboard Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

 1. akit

  klavye üzerinde telefon çalışmıyor driverı kuruyorum klavyenin her fonksiyonları doğru şekilde çalışırken telefon de ses yok düşürmeden olurmu acaba bir düşmüştü

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Akit Bey,

   Klavyenin tüm fonksiyonlarını çalıştığını fakat telefondan ses gelmediğni beyan etmişiniz. Muhtemelen düşürme sırasında telefonunuzda teknik bir sorun oluştu. Bu durumda yapılacak tek şey teknik servise götürmek olacaktır.

   Eğer ürün garanti süresi içerisinde ise size kötü haberimiz düşürme garanti kapsamı dışındadır. Çarpma veya kırma gibi düşünün. Fazla bir tutar tutmayacağını düşünüyoruz. En yakın zamanda bir A4Tech servisine giderek yardım isteyiniz.