A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Klavye Driver İndir

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Klavye Driver

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Klavye Driver.

Driver Kurulumu: Kurulum için driver dosyasını indirmeden önce işletim sisteminizin driver ile uyumlu olup olmadığı sayfa içerisinde uyumlu işletim sistemi alanında kontrol ediniz ve indirme işlemine başlayınız. İndirme işlemi sırasında indirmeyi yarıda kesmeyiniz, durdurarak iptal etmeyiniz ve sayfayı kapatmayınız. Driver dosyasını bilgisayarınıza sorunsuz olarak kurabilmeniz için driver tamamen indirilmesi gereklidir.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Klavye

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 1.3 MB
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech KIP(S)-900 Multi-Media Telefon Klavye Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. akit 30 Ağustos 2018

  klavye üzerinde telefon çalışmıyor driverı kuruyorum klavyenin her fonksiyonları doğru şekilde çalışırken telefon de ses yok düşürmeden olurmu acaba bir düşmüştü

  1. Editör (Site Editörü)31 Ağustos 2018

   Sayın Akit Bey,

   Klavyenin tüm fonksiyonlarını çalıştığını fakat telefondan ses gelmediğni Beyan etmişiniz. Muhtemelen düşürme sırasında telefonunuzda teknik bir sorun oluştu. Bu durumda yapılacak tek şey teknik servise götürmek olacaktır.

   Eğer ürün garanti süresi içerisinde ise size kötü haberimiz düşürme garanti kapsamı dışındadır. Çarpma veya kırma gibi düşünün. Fazla bir tutar tutmayacağını düşünüyoruz. En yakın zamanda bir A4Tech servisine giderek yardım isteyiniz.