A4 Tech PK-331F Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-331F Webcam Driver

A4 Tech PK-331F Webcam Driver

A4 Tech PK-331F web kamerası kullanıcıları için web kamerasını bilgisayarda kullanmalarında gerekli olan driver yazılımını sayfa içerisinden güvenli bir şekilde bilgisayarınıza indirerek driver tanıtma işlemi yapabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driverı indiriniz ve web kameranızı bilgisayara takınız. Kurulum yapacaksınız. Kurulum sırasında sürekli olarak ilerleyip kurulumu tamaman bitiriniz. Driver kurma işlemi bu kadar.

Bu driver dosyası ve diğer driver dosyaları tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır. İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim siteminizin ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-331F Webcam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Seyit Açıkbaş

  Kamera a4 tech masaüstüne nasıl indirebilirim? Lütfen yardım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Seyit Bey,

   Sayfada bulunan A4 Tech PK-331F Webcam Driver İndir link adresini kullanarak driverı indiriyorsunuz. İndirmeyi masaüstüne yapmanıza gerek yoktur. İndirilenler klasörü ya da farklı bir yere indirebilirsiniz indirme yerinin önemi yoktur.

   İndirme işleminden sonra sıkıştırma programı ile dosyayı açarak açılan klasörde driver kurulum dosyasını göreceksiniz. Driver kurulumunu buradan yapabilirsiniz.

   Anlamadığınız bir yer olur ya da sormak istediğiniz olursa lütfen çekinmeden yazınız. İnternet, bilgisayar bilginiz hangi düzey olursa olsun size yardımcı olmaya çalışacağız.