A4 Tech PK-635M Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-635M Webcam Driver

A4 Tech PK-635M Webcam Driver

Driver Kurulumu: Seçili kamera için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve web kameranızı bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası kamera doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 41.6 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech PK-635M Webcam Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

7 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Yiğit REİS

  Windows 8.1 Pro bilgisayarımda otomatik olarak yüklüyor ama kameradan görüntü gelmiyor artı olarak Windows kamera uygulamasında bağlı kamera bulunamadı diyor. Ama aygıtlar ve yazıcılarda kamera olarak gösteriyor. Dahili webcam im var zaten onu da görmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yiğit Bey,

   Windows otomatik olarak driverı kuruyor diyorsunuz. Siz sitede bulunan driverı kurmalısınız. Sitede ki driver güncel driver dosyasıdır. Sorunu bu şekilde çözebilirsiniz. Anladığımız kadarıyla siz hiç driver kurmamışsınız.

 2. sedat

  diriver yüklerken aygıt yöneticisinden yüklemeye özen gösterin yoksa görüttü gelmez

 3. Nisa

  ben bu dosyayı yüklemeye çalışıyorum ama yüklenmiyor yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Nisan Hanım,

   İlk olarak cevabı geç yazdık. Nedeni ise korona virüs önlemleri dolayıdır. Driver kurulumu basit olan bir cihazı kullanıyorsunuz. A4 Tech kameraların driverları kurulum basittir. Driver kuruluma başlamadan önce cihazı takınız, driver indiriniz ve kurulum dosyasını başlatarak kurulumu yapınız. İşte bu kadar basittir A4 Tech web kamera driver kurulumu merak etmeyin siz başlayın anlamadığınız yer olursa buradan tekrar bize çekinmeden sorabilirsiniz.

   1. Arda

    Bizde şöyle bir hata veriyor Sorry,you have no video capture hardware Video Capture Will Not Function properly. Bu hatayı nasıl düzeltebiliriz lütfen kısa bir zamanda cevap verir misiniz?

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Arda Bey,

     Driver tanıtma işlemini yapamadığınız için görüntü yok uyarısı almışınız. Cihazınızda bağlantıları kontrol ederek driverı doğru işletim sistemi için kurduğunuzu kontrol ediniz. Hatayı cihazı tanıtamadığınız için alıyorsunuz.