A4 Tech PK-635M Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-635M Webcam Driver

A4 Tech PK-635M Webcam Driver.

Driver Kurulumu: Seçili kamera için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve web kameranızı bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası kamera doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

A4 Tech PK-635M Webcam

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 41.6 MB
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech PK-635M Webcam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

40 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Tamer Ulutaş 24 Nisan 2023

  Hamcap çalıştırınca sorry you have no video capture hardware video capture will not fuction properly sarı uyarı işaretiyle birlikte bu yazı geliyor. İşletim sistemi windows 10 lütfen yardım edin.

 2. Hakan Geçkin 12 Nisan 2023

  İşletim sistemim Windows 11 ve ne yazık ki driver dosyasını çalıştıramadım. PK-635M Windows 11 için uyumlu değil mi? Uyumlu bir driver var mı? :(

 3. Ali Kemal Yolcu 14 Şubat 2023

  Merhaba A4 Tech PK-635 nasıl kurabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)14 Şubat 2023

   Sayın Ali Kemal Bey,

   Sayfada driver indirdikten sonra kamerayı tanınız ve sadece driverı kurunuz. Kurulum bittiğinde kameranız otomatik olarak tanıyacaktır.

 4. Mehmet Özaydın 30 Ocak 2023

  Çok teşekkürler işe yaradı.

  1. Editör (Site Editörü)9 Şubat 2023

   Sayın Mehmet Bey,

   Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Driver ile alakalı indirme ve yardım desteği için siteyi önermeyi lütfen unutmayınız.

 5. Uğur Kanber 10 Mayıs 2021

  Direkt setup kurdum çalıştı. Win7 64 bit işletim sistemim mikrofonu test edemedim laptopta kablo yetişmedi. Tek sıkıntısı o zaten test etmek için kurdum kamerada sıkıntı yok. Laptop kamerası bana yeter.

 6. Şevki Akkoyun 28 Nisan 2021

  A4 Tech PK-635M Webcam Driver gerektiği gibi kurduk. Kamera çalışıyor fakat mikrofon çalışmıyor. Acaba mikrofonu nasıl aktif hale getirebiliriz. Değerli tekrar bilgileriniz için tekrar teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)29 Nisan 2021

   Sayın Şevki Bey,

   Ürün üzerinde ki mikrofon için ayrı driver kurmanız gerekmez. Sayfada ki driver hem kameranızı hem de mikrofonu çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Eğer kamera çalışıyor fakat mikrofon çalışmıyorsa mikrofon bozuk demektir.

 7. Arif Türkmen 21 Nisan 2021

  Hamcap çalıştırınca sorry you have no video capture hardware video capture will not fuction properly sarı uyarı işaretiyle birlikte bu yazı geliyor.

 8. Mahsun Pektaş 12 Mart 2021

  A4 tech 635M webcam’im var.Driverı indirip setup yapıyorum tamam kurulum oluyor. Ama aygıt yöneticisinde kamera üzerinde ünlem işareti var sürücüyü güncelleştiremiyorum.

 9. Yasin Aymaz 5 Mart 2021

  Abi ben dosyayı indirdim ama 4 tane şey cıktı onlar ney?

  1. Editör (Site Editörü)5 Mart 2021

   Sayın Yasin Bey,

   Driver kurulumu için gerekli olan dosyalardır. Siz sadece kurulum yani setup dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır. Diğer dosyalar ile üzerinden işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu dosyalar ile oynamayınız.

 10. Lütfü Erdoğan 13 Ocak 2021

  Dosyayı kuruyorum ama açınca hiç bişey olmuyor. Kamera bulunamadı diyor.

  1. Editör (Site Editörü)13 Ocak 2021

   Sayın Lütfü Bey,

   Kameranızın bağlantıların doğru bir şekilde yapıldığını kontrol ediniz. Farklı bir girişe kameranızı takarak da kontrol ediniz.

 11. Umut Rengin 7 Ocak 2021

  Merhaba acaba Winrar dosyasını indirdikten sonra ne yapacağız orasını anlayamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)7 Ocak 2021

   Sayın Umut Bey,

   Kameranızı takmadıysanız takınız. Sonra rar dosyasını Winrar ile açtıktan sonra klasör içerisinde setup kurulumunu çalıştırınız ve kurumulu yapınız. Soru yaşarsanız lütfen çekinmeden buradan yazınız. İşlem bu kadar basittir.

 12. Kaan Toptaş 7 Kasım 2020

  Dosyayı indiriyorum fakat dosya kurulum yapmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)8 Kasım 2020

   Sayın Kaan Bey,

   İndirdiğiniz driver dosyasını önerdiğimiz şekilde Winrar ile açınız. Açılan klasör içerisinde kurulum dosyası bulunmaktadır.

 13. Asım Koca 18 Eylül 2020

  Bende orjinal kurulum cd var kurulum yapıldıktan sonra ses sorunu yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)18 Eylül 2020

   Sayın Asım Bey,

   CD içeriği güncel olmadığından Windows işletim sistemi ile uyumlu çalışmıyor olabilir. Sayfada ki driver kurduğunuz da düzelecektir. Sorun devam lütfen detayları ile çekinmeden iletebilirsiniz. Size yardımcı olmaya çalışacağız.

 14. Filiz Eslem 18 Eylül 2020

  Merhabalar driver kurulum esnasında kamera takılmasını istiyor.

  1. Editör (Site Editörü)18 Eylül 2020

   Sayın Filiz Hanım,

   Bilgisayarınızın kamerayı algılamıyor. Çıkararak tekrar takınız olmaz ise farklı bir USB girişine takınız. Yine görmezse teknik sorun var demektir. Teknik servise götürmeniz gerekir.

   1. Tamer Aksak 4 Ocak 2021

    Teşekkür ederim. Bağlantılardan kaynaklıymış buradaki cevabınız sayesinde çözdüm.

    1. Editör (Site Editörü)4 Ocak 2021

     Sayın Tamer Bey,

     Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Her türlü driver sorularınız için bizlere lütfen çekinmeden yazınız.

 15. Muharrem Görmezler 10 Eylül 2020

  Bende driver pdf bulunamadı diyor.

  1. Editör (Site Editörü)10 Eylül 2020

   Sayın Muharrem Bey,

   Driver açma işleminden bahsediyorsunuz sanırım. Driver dosyaları sıkıştırılmış haldedir. Sıkıştırılmış dosyaları açma programlarından birisi kullanabilirsiniz.

   Daha detaylı bilgi için sitede Driverları Açabilmeniz için Kullanabileceğiniz Program Önerileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 16. Ferhat Ağıroğlu 17 Ağustos 2020

  Kurulum boyunca size yardımcı olacak İnstaller shield sihirbazı hazırlanıyor lütfen bekleyiniz sayfası gidip geliyor ama yüklenmiyor ne yapmam gerekiyor? Yazan sayfa gidip geliyor ama yüklenmiyor. Acaba sıkıntı mı var?

  1. Editör (Site Editörü)18 Ağustos 2020

   Sayın Ferhat Bey,

   Virüs koruma programları ya da Windows güvenlik duvarı engelliyor olabilir. Driver kurmadan önce virüs koruma programını ve güvenlik duvarını kapatınız.

   Driverı kurma işleminiz bittikten sonra tekrar kapattığınız güvenlik duvarı ve virüs koruma programları açınız, düzelecektir.

  2. Şahin Kızılırmak 20 Ağustos 2020

   Kamera için indirdim kamerayı açamıyorum.

   1. Editör (Site Editörü)20 Ağustos 2020

    Sayın Şahin Bey,

    Aynı soruyu farklı bir A4 Tech modelinde de sormuşunuz. Kameranızın modeline emin olarak driver dosyasını indiriniz. Sorunuz cevabı için aynı sorunuza verilen 22476 cevabı okuyabilirsiniz.

 17. Yiğit Reis 11 Haziran 2020

  Windows 8.1 Pro bilgisayarımda otomatik olarak yüklüyor ama kameradan görüntü gelmiyor artı olarak Windows kamera uygulamasında bağlı kamera bulunamadı diyor. Ama aygıtlar ve yazıcılarda kamera olarak gösteriyor. Dahili webcamım var zaten onu da görmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)13 Haziran 2020

   Sayın Yiğit Bey,

   Windows otomatik olarak driverı kuruyor diyorsunuz. Siz sitede bulunan driverı kurmalısınız. Sitede ki driver güncel driver dosyasıdır. Sorunu bu şekilde çözebilirsiniz. Anladığımız kadarıyla siz hiç driver kurmamışsınız.

 18. Sedat Bozkurt 4 Haziran 2020

  Driverı yüklerken aygıt yöneticisinden yüklemeye özen gösterin yoksa görüntü gelmez.

 19. Nisa Bulut 9 Mayıs 2020

  Ben bu dosyayı yüklemeye çalışıyorum ama yüklenmiyor yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)11 Mayıs 2020

   Sayın Nisan Hanım,

   İlk olarak cevabı geç yazdık. Nedeni ise korona virüs önlemleri dolayıdır. Driver kurulumu basit olan bir cihazı kullanıyorsunuz. A4 Tech kameraların driverları kurulum basittir. Driver kuruluma başlamadan önce cihazı takınız, driver indiriniz ve kurulum dosyasını başlatarak kurulumu yapınız. İşte bu kadar basittir A4 Tech web kamera driver kurulumu merak etmeyin siz başlayın anlamadığınız yer olursa buradan tekrar bize çekinmeden sorabilirsiniz.

   1. Arda Aksak 12 Mayıs 2020

    Bizde şöyle bir hata veriyor. Sorry, you have no video capture hardware Video Capture Will Not Function properly. Bu hatayı nasıl düzeltebiliriz, lütfen kısa bir zamanda cevap verir misiniz?

    1. Editör (Site Editörü)13 Mayıs 2020

     Sayın Arda Bey,

     Driver tanıtma işlemini yapamadığınız için görüntü yok uyarısı almışınız. Cihazınızda bağlantıları kontrol ederek driverı doğru işletim sistemi için kurduğunuzu kontrol ediniz. Hatayı cihazı tanıtamadığınız için alıyorsunuz.

    2. Şule Tabir 30 Aralık 2020

     Driverı nasıl tanıtacağız.

    3. Editör (Site Editörü)30 Aralık 2020

     Sayın Şule Hanım,

     Genel olarak driverı tanıtma işlemini soruyorsunuz herhalde sorunuzdan o şekilde anlaşılıyor. Sitede bulunan driver dosyasını indiriniz. İndirdiğiniz driver dosyası sıkıştırılmış haldedir. Winrar ile açarak kameranızı takınız ve açılan klasör içerisinde kurulum dosyasını çalıştırarak kurulumu yapınız.

     Driver kurulumu basittir. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden bildiriniz.