A4 Tech PK-720G Anti-Glare Web Cam Driver İndir

A4 Tech PK-720G Anti-Glare Web Cam Driver

A4 Tech PK-720G Anti-Glare Web Cam Driver

A4 Tech PK-720G Anti-Glare Web Cam driver.

Driver Kurulumu: Driver ilk olarak tam olarak indiriniz. İndirdiğiniz driver zipli bir şekilde yani sıkıştırılmış bir şekilde inecektir. Sıkıştırma açma programlarından birisi ile olduğunuz yere driver açınız. İlk olarak setup dosyasını göreceksiniz. PK-720G Anti-Glare Web Kameranızı takın ve kuruluma sonuna kadar gidiniz.

Otomatik olarak sistem kameranızı görecektir. Açmış olduğunuz driver tekrar silebilirsiniz veya yedekte tutabilirsiniz. Bu driver kurulumunu bir daha ki aygıt sorunu veya yeni işletim sistemi kuruluma kadar kullanabilirsiniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver Yardım

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz bize ulaştığı anda müsait olan site editörü sorunuzun hemen altında cevap olarak size dönecektir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows Vista, Windows XP, Windows 7, Windows 8

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech PK-720G Anti-Glare Web Cam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.