A4 Tech PK-8G Webcam Driver İndir

A4 Tech PK-8G Webcam Driver

A4 Tech PK-8G Web Cam kullanıcıları için sistemlerinde web kameralarını tanıtmalarında kullanacakları driver.

Driver Kurulumu: Driver tam olarak siteden indirin ve sıkıştırımış halden dışarı açınız. Açtığınızda önünüze kurulum yani setup dosyası çıkacak. Setup kurulumunu başlatın hiç bir ayar ile oynamadan ilerleyin ve kurulumu bitirin.Kurulum sonrasında bilgisayarınız varsayılan olarak kemaranızı atayacaktır. İstediğiniz program web camınızı kullanabilirsiniz.

Not: Ayrıca program kendi içerisinde web cam gösterim programını da kurmaktadır.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir yardım istediğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorun veya sorunların için sayfa içerisinde yer alan yorumlardan alanında sorununuz detayı ve işletim siteminizin ile birlikte dönüş yaparsanız sorunuz ve editörler tarafından verilen cevap site içerisinde yayınlanarak sorunuza cevap alabilirsiniz.

A4 Tech PK-8G Webcam

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs taramasından geçilerek dosya güvenliliği tarafımızdan sağlanarak size sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını sizlerde virüs taramasından geçirmenizi de önermekteyiz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 8.1

Boyut: 30.1 Mb.
Driver Dosya Adı: A4 IM_Magician_driverindirmeli.rar
Üretici: A4 Tech

A4 Tech PK-8G Web Cam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.