A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver (Resimli Anlatım) İndir

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver

A4 Tech X7 10 tuşlu mouse kullanıcıları için 5-Mode Oscar Editor driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosasını indirmeden önce alt tarafta bulunan işletim sistemi alanında sizin işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Driver dosyasını indiriniz ve sıkıştırılmış dosyayı Winrar kullanarak açınız.

İşletim sisteminin uyumlu olması ve driver tamamen indirmeniz, doğru bir driver kuruluma yapabilmeniz için önemlidir. Driverın tamamen indirilmesini mutlaka beklemelisiniz.
Açılan klasör içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırarak kuruluma onay veriniz. İlk kurulum aşamasında driver dosyasını yüklemesi için gerekli olan kurulum dosyasını bilgisayarınıza yükleyerek sizden kurulum başlangıcını geçebilmesi için onay isteyecektir.

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver Kurulumu Sıkıştırılmış Dosyayı Açma Görüntüsü

Kuruluma onay vererek kuruluma devam ediniz.

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver Kurulumu Ekranı

Kurulumda kısa bilgiler ve kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz son ekranda kurulumu onaylayınız ve kurulumun tamamen bitmesini bekleyiniz.

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver Kurulum Bitimi

Kurulumu bu şekilde tamamlamış olursunuz. Kurulum sonunda çalıştırabilir x7 model 10 tuşlu oyun farenizin tüm ayarlarını yapabilirsiniz.

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Ayar Ekranı

Ayarlama ekranı basit ve Türkçedir. Yapmanız gereken her tuş yeri karşısında yapmasını istediğiniz işlemi seçmek olacaktır. Sol tarafta bulunan fare resmi üzerinden hangi tuşun hangi numara denk geldiğini görebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 18.7 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: Türkçe

A4 Tech X7 5-Mode Oscar Editor 10 Tuşlu Mouse Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.