A4 Tech X7 Oscar Lite Driver (Resimli Anlatım) İndir

A4 Tech X7 Oscar Lite Driver

A4 Tech X7 Oscar Lite Driver.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver indirmeden önce alt tarafta bulunan işletim sistemini sizin işletim sisteminiz ile karşılaştırınız. İşletim sisteminiz uyumluysa driver dosyasını tamamen indiriniz. Driver dosyası A4 Tech orijinal driver dosyasıdır. Bu yüzden güvenlidir, siz yinede koruma programları ile tarama yapmanızı öneririz.

Kurulum için driver dosyasını çalıştırınız. İlk kurulumda bilgisayarınıza driverı tam olarak kurması için gerekli dosyaları yükleyecektir. Bu aşamada ilk kurulum dosyasının tamamen bilgisayarınıza yüklmesini bekleyiniz. Resim 1’de görebilirsiniz.

A4 Tech X7 Oscar Lite Driver Kurulumu Resim 1

Yükleme bittiğinde driver kurulumuna onay vermelisiniz. Driver kurulumuna onay veririniz ve resim 2’de gözüktüğü gibi kurulum için dil seçimi yaparak kuruluma devam ediniz. Türkçe kurulum olmadığından dil seçimini İngilizce seçebilirsiniz.

A4 Tech X7 Oscar Lite Driver Kurulumu Resim 2

İlerle butonundan sonra kurulumu bilgisayarınıza yaparak çalıştırmanızı sizden isteyecektir. Bu şekilde driver kurulumunu bitirmiş olursunuz.

Bu driver dosyası a4 Tech X7 oyun araçları için ince ayarları yapacağınız driver dosyasıdır. Driver kurulumu bitirdikten sonra mutlaka cihazınızı takmanız gerekmektedir. Cihazınızı takmanız durumda alt resimde gözüktüğü gibi tuşları istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

A4 Tech X7 Oscar Lite

Driver kurulumu ile alakalı sorun veya sorularını site içerisinde editörlere sorabilirsiniz. Sorularınızı sorarken detayları yazmayı unutmayınız. Detayları yazılmayan sorular anlaşılmayacağından yaşadığınız sorun veya soru detaylarını mutlaka yazınız. Teknik sorunlarınız için driver dosyası ile yapabileceğiniz hiçbir işlem yoktur. Teknik sorunlarınız için teknik servislerden yardım almalısınız.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 11 Mb.
Üretici: A4 Tech
Dil: İngilizce

A4 Tech X7 Oscar Lite Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ömer Hançer

  Yabancı dil olduğu hiçbir şey yapamadım macroyu nasıl ayarlıcağız ve kullanacağız?

 2. Can Ünal

  Bu oscar lite 7 tuşluda macro nasıl yapılıyor, detaylı anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Can Bey,

   Driver ile alakalı bilgi sahibiyiz. Programların detaylarını ne yazık ki binlerce program olduğundan bilemiyoruz. Sayfada driver kurulumu resimli olarak anlatılmıştır..