A4Tech PK-760E Web Cam Driver İndir

A4Tech PK-760E Web Cam Driver

A4Tech PK-760E web kamera driver. Bu driver kurduktan hemen sonra web kameranızı sorunsuz bir şekilde sisteminize tanıtmış olacaksınız. Şimdi driver kurulumu nasıl yapılır dikkatli bir şekilde bilgisayarımıza uygulamalıyız.

Driver Kurulumu: Driver indirme işlemi bittirdikten sonra driver sıkıştırılmış halden açılımış hale getirin. Açılmış klasör içerisinde setıp dosyasını bularak çalıştırınız.

Önünüze renkli olarak kurulum ekranı gelecektir. Kurulum ekranınıda ilerleyin 3 pencerede size komple mi yoksa özel mi kuracağınızı soracak hiç uğraşmaya gerek yok ya da yeniyim bu konularda diyorsanız komple olan yani complete seçin ve devam edin. Kurulum devam edecek ve sisteminize kameranızın çalışması için ne gerekli ise tüm driver dosyasını yükleyecektir. Sizde en son kısımda driver yüklemi işlemini bitirin ve web kameranızı kullanmaya başlayın.

A4Tech PK-760E Web Cam

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 31.1 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4Tech PK-760E Web Cam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.