A4Tech PKS-730G Web Cam Driver İndir

A4Tech PKS-730G Web Cam Driver

A4Tech PKS-730G Web Cam Driver

A4Tech PKS-730G kemarası driver kurulumu için gerekli olan sistem dosyası.

Driver kurulumu: Driver indirdikten sonra sıkıştırılmış halde dışarı çıkarınız. Kurulum direk önünüze gelecektir. Kurulumu başlatınız. Eğer kurulum sırasında plunig device hata uyarısı alırsanız bunun anlamı kemaranızı takındır.

Kamerayı takmayı unuttuysanız takınız. Kamera takılı olmadan driver kurulumu yapmaz. Taktınız ve driver kurulumu devam edin ve bitirin. Varsayılan kemaranızı direk sistem A4Tech PKS-730G olarak atayacaktır. Denemek için bir web cam programı açın ve inceleyin.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Boyut: 7.4 Mb.
Üretici: A4Tech
Dil: İngilizce

A4Tech PKS-730G Web Cam Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.