Airties 211 Modem Driver İndir

Airties 211 Modem Driver

Airties 211 Modem kullanıcıları için sistem kolay yükleme cd driver dosyaları içerir.

Driver Kurulumu: Driver indirme linkini kullanarak tamamen driverı sisteminize yükleyiniz. Yükedediğinizde sıkışıtırlmış halde driver inecektir. Sıkıştırılmış halde sıkıştırma programlarından winzip veya winrar ile açınız.

Kurulum başlatınız, kurulum sırasında tamamen türkçe ve seslidir. Anlatılanları dikkatli dinleyerek uygulayınız.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı… Soru detaylarını bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Airties 211 Modem

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 41.8 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe (Sesli Driver)

Airties 211 Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ulvi YILMAZ 24 Ekim 2019

  selam airties modem için garanti şartlarının neler olduğuna dair belge var mı?

  1. Editör (Site Editörü)24 Ekim 2019

   Sayın Ulvi YILMAZ Bey,

   Sizin için orijinal Airties garanti belgesi ve garanti şartlarının resmini sitede veriyoruz. Bu şekilde işinizi görecektir.

   Airties Modem Garanti Şartları

   Airties Modem Garanti Belgesi

   Resim üzerinden fare ile sağ tuş ve “Resme Bak” menüsünü (tarayıcılarda menü farklılık gösterebilir) kullanırsanız büyük olarak resimleri açabilirsiniz. Resimler 2000 genişliğinde büyüktür.