Airties 212 Modem Driver İndir

Airties-212-Modem

Airties 212 Modem Driver

Airties 212 Modem kullanıcların sorunsuz bir şekilde internete bağlanmaları için gerekli olan driver.

Driver Kurulumu: Driver içeriği kolay kurulum cd içerir. Driver indirerek açınız açtığında direk kurulumu başlatınız. Kurulum tamamen Türkçe ve sesli olacaktır.

Seslendirme ve yönergeleri güzelce dinleyerek anlayarak bilgisayarınıza uygulayınız. Uygulama işleminden sonra bilgisayarınız airties 212 modeminizi görecek sorunsuz internete bağlanma keyfini yaşayabileceksiniz.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 59.9 Mb.
Üretici: Airties
Dil: Türkçe (Sesli Driver)

Airties 212 Modem Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.