Airties 5341 Modem Driver İndir

Airties 5341 Modem Driver

Airties 5341 model modem kullanıcıları için driver kurulumu içermektedir.

Driver Kurulumu: İndireceğiniz driver kolay kurulum cd içeriğini içerir. Driver indiriniz. Kurulum için gerekenleri alt kısımda resimli olarak size kurulumu anlatacağız.

Resimlere ve resim altında bulunan kurulum açıklamalarını dikkatlice okuyarak yazılanları aynen uygulabilirsiniz. Bu işlemler tüm Windows işletim sistemli bilgisayarlar içindir masaüstü, dizüstü farketmez ve Windows 10 işletim sistemi de dahil olmak üzere aynıdır.

Alt kısımda driver sıkıştırılmış halden açıktan sonra çıkacak dosyaları görüyorsunuz.

Airties 5341 Modem Driver Çalıştırma Dosyası

Açılan klasör içerisinde yan taraf resimde gözüktüğü gibi klasör içerisinde bulunan kırmızı ikonlu AirTies dosyasına basarak kurulumu başlatınız.

İlk kurulum sırasında sizin modemi nasıl takacağınız ve neler takacağınız türkçe olarak anlatacak dinledikten ve anladıktan sonra ileriye tıklayınız eğer bir daha dinlemek isterseniz de tekrar izleye tıklayınız.

İleri dediğinizde güç kaynakları takımı ve güç düğmesini size gösterecektir. Bu kısımları geçerek yazımın kurulumuna geç diyebilirsiniz. Alt kısımda kurulum ekranını görüyorsunuz. Tamamen bitene kadar bekleyiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Airties 5341 Modem Kurulum Ekranı

Airties 5341 cihazınız için kolay kurulum işlemini bitirdiniz. Cihazınızı artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 66.4 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe (Sesli Driver)

Airties 5341Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.