Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Driver

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör kullanıcıları için sistemlerinde kurabilecekleri Windows tüm işletim sistemine uyumlu olan USB driver.

Driver Kurulumu: İndireceğiniz driver zip olarak inecektir. Zipli driver dosyasını açınız. Açtığınızda önünüze AirTiesWirelessUSBAdapterSetup kurulum dosyaları yer alacaktır. Kurulum dosyalarından başatınız. Driver kurulumunu takip ediniz ve bitiriniz.

Bu cihaz tak kullan özelliği bulunmaktadır. Driver kurduğunuzda cihazın tüm özelliklerinden detaylı olarak bilgisayarınızda faydalanabilirsiniz.

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Kurulum

Kurulum ekranın yukarıda görüldüğü şekildedir.

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Kurulum Sonu

Kurulum sonu yukarıda görüldüğü şekildedir. Kurulum sonrası Airties Air 2210 Wireless USB Adaptörü takmanızı istiyor.

Ve alt kısımda kurulum tamamen bitirme ekranını göreceksiniz. İşlemler bu kadar basit, cihazınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Kurulum Bitti Ekranı

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

Boyut: 173 Mb.
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties Air 2210 Wireless USB Adaptör Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sinan Aycı

  Driver işimi gördü teşekkür ederim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sinan Bey,

   Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Driver indirmeli sitesini driver olarak yakın çevrenize önermeyi lütfen unutmayınız.