Airties RT-203 ADSL Modem Driver İndir

Airties RT-203 ADSL Modem Driver

Airties RT-203 ADSL Modem kullanıcıları için sistemlerinde tanıtmalarından kullacacakları kolay kurulum cd driver içerir.

Driver Kurulumu: Driver indiriniz. İndirme dosyası zipli olarak yani sıkışıtırlmış halde inecektir. Sıkıştırılmış halde sıkıştırma açma programları ile winzip veya winrar ile driver açınız.

Kurulum dosyaları önünüzde belirlenecektir. İşte burada resimli olarak anlatacağız alt kısımda ki resimlere ve açıklamaları dikkatli olarak bakınız ve okuyunuz.

Alt kısım ana kurulum ekranınıdır. Airties yardımcısı size Türkçe olarak ürünü ilk aldığınızda neler çıktığını anlatacak ve bu kurulum ekranı gözükecektir. Modeminizi bağlayın ve ileri tuşuna basınız.

Airties RT-203 ADSL Modem Driver Ana Ekranı

Airties RT-203 ADSL Modem Driver Diğer Kurulum Ekranı

Bu kurulum ekranında ise modeminizi bilgisayara ve ve güç kaynağına takmanızı anlatacak sorunlar olursa bilgi vereceği kurulum ekranıdır. Güçleri tamamladım devam diyerek devam ediniz.

Airties RT-203 ADSL Modem Driver Son Kurulum Ekranı

Bu ekranda ise telefon bağlanma hakkında size detaylı bilgi verecek. Herşey tamam şimdi artık modemin driver kurmaya hazırız. İşte asıl kurulum ise alt kısımda gözüken ekrandır. Bu ekranda yine size türkçe bayan anlacak ve siz kurulumu devam ettirerek sonlandıracaksınız. İşlem bu kadar artık modeminiz kullanıma hazılanmıştır.

Airties RT-203 ADSL Modem

İşletim Sistemi: Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.9 MB
Üretici: Airties
Dil: Türkçe

Airties RT-203 ADSL Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.