AirTies RT-210 Modem Driver İndir

AirTies RT-210 Modem Driver

AirTies RT-210 Modem driver dosyaları.

Driver Kurulumu: Driver tamamen türkçedir. İlk ekranda asıl kurulum için gerekli driver sisteminize kuracaktır. İkinci ekranda size AirTies ana kurulum gelecektir. Ana kurulum ekranında geri kısımları yapmanız çok basittir. Çünkü bu kurumda türkçe ve sesli anlatım mevcuttur. Kurulum sırasında sesli ve türkçe olan kurulum anlatımlarını dikkatlice dinleyin ve bilgisayarınızda aynen uygulayın.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Driver Yardım

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu detayları ile birlikte bildiriniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

AirTies RT-210 Modem

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2.7 Mb.
Driver Dosya Adı: ADSL_Easy_Installation_v4.2.0.1.zip
Üretici: AirTies
Dil: Türkçe

AirTies RT-210 Modem Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.