AirTies WUS-300 Modem Driver İndir

AirTies WUS-300 Modem Driver

AirTies WUS-300 modem kullanıcıları için windows uyumlu driver dosyası.

Driver Kurulumu: Sıkıştırılmış olan dosyayı bulunduğunuz yere açın ve içerisinde bulunan kurulum dosyasını çalıştırınız. Kurulum sırasında yönergeleri takip ederek kurulumu tamamen sonlandırmanız yeterli olacaktır. Sisteminiz modemizi tanıyacaktır. Artık o kurmuş olduğunuz bilgisayarınızda modeminizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru veya sorular editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz. Sorunuz ile alakalı detayları bildirmeniz durumunda sayfa içerisinde editörler tarafından size cevap verilecektir.

AirTies WUS-300 Modem

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 2.5 Mb.
Driver Dosya Adı: AirTies_WUS-300_7.2.2.43.zip (firmwares)
Üretici: AirTies
Dil: Türkçe

AirTies WUS-201 Modem Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yardım veya Yorum

 1. ali rıza

  airties wus 300 125 mbps Windows 10 64 bit yokmu yūkleyemiyorum.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ali Rıza Bey,

   Driver 32 bit ve 64 bite uyumludur. Sıkıştırılmış dosyayı açarak, cihazınızı takmanız gereklidir.

   Üst resimde gözüktüğü gibi Winrar ile açarak cihazı takınız ve WUS300Kur dosyasını çalıştırınız. Sorun yaşarsanız çekinmeden yazabilirsiniz.

   1. bekir

    win10 64 bit e kurmaya çalışırken yükleme hatası alıyorum ve netteki aygıt yöneticisinden driver çözümü ile de olmuyor ,. Hatalı yüklenmiş ibaresi var

    1. Editör (Site Editörü)

     Sayın Bekir Bey,

     Hatalı olarak yüklenmiş ibaresini bilgisayarınızda donanım menüsünden aygıt yöneticisinden alıyorsunuz muhtemelen. Yapmanız gereken hatalı olan aygıt yöneticisinden kaldırarak tekrar driver dosyasını yüklemeyi denemelisiniz.

     Önceden ne iş yaptığınız neden hatalı olarak yüklediğinizi bilemiyoruz. Aygıt yöneticisinden hatalı aygıtı kaldırarak tekrar yükleyiniz ya da kaldırarak driver otomatik yükleme programlarından birisi kullanınız. Bu şekilde sorun çözülecektir. İşlemleri yapınız, tekrarlarsa çekinmeden dönüş yapınız. Sorunu çözerseniz dönüş yapmanıza gerek yoktur.