Akita 350K Webcam Driver İndir

Akita 350K Webcam Driver

Akita 350K web kamerası için tanıtım driver.

Driver Kurulumu: Driver düzgün bir şekilde indiriniz.

Boyut az olduğundan hemen inecektir. Yaklaşık 1 Mb. gibi. İndirdiğiniz driver kurulumu başlatınız o kurarken sisteme web cameranızı takınız. Kurulum size (C:\Program Files\AKITA Webcam 350k) olarak atacağını söyleyecek standart olarak kalsın o şekilde bırakınız.

Kısalyol olarak’da (AKITA Webcam 350k) olarak atacağını söylecektir. Yani başlat menüsüne atacağı ismi orasıda standart kalsın değiştirmeyin ilerde bulmanız bu şekilde kolay olur. İlerleyin ve kurulumu sonlandırın.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz sorusunu detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

Boyut: 1 Mb.
Üretici: Akita
Dil: İngilizce

Akita 350K Webcam Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.