Brother DCP-145C Yazıcı Driver İndir

Brother DCP-145C Yazıcı Driver

Brother DCP-145C Yazıcı kullanıcıları için sistemlerinden yazıcıyı tanıtmalarından kullanabilecekleri driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı tamamen indiriniz. Driver indirme işlemi sırasında yarıda kesme veya durdurma işlemi yapmayınız driver tamamen inmesi gerekmektedir. Driver indikten sonra kurulumu başlatınız ve hiç bir ayarı değiştirmeden sürekli olarak ilerleyiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Brother DCP-145C Yazıcı

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu belirtiniz.

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista

Boyut: 40.8 Mb.
Üretici: Brother
Dil: Türkçe

Brother DCP-145C Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ismet

  kurulumun sonunda kabloyu takdan sonra işlem yapmıyor.Nedendir.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İsmet Bey,

   Driver kurulumu yaparken cihaz takılı ve tam olarak çalışabilir olduğundan emin olarak tekrar deneyiniz.