Brother DCP-1511 Yazıcı Driver İndir

Brother DCP-1511 Yazıcı Driver

Brother DCP–1511 model yazıcı bilgisayarınızda nasıl kuracağınıza dair resimli anlatım ve driver dosyasını burada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz. Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

Driver kurulumunu başlatmanız için sizden onay isteyecektir. Onay vererek kuruluma devam ediniz.

Brother DCP-1511 Yazıcı 1. Aşama

Onaylama sonra internet üzerinden gerekli olan driver kurulum dosyasını bilgisayarınıza atarak ikinci driver kurulumu onay isteyerek dil seçimi kurulum sayfasına geçeceksiniz.

Brother DCP-1511 Yazıcı Dil Seçim Kurulum Ekranı

Türkçe dil seçimi seçerek kuruluma devam ediniz. Bu işlemden sonra kurulumu başlatmak için yine kurulum dosyasını bilgisayarınız atarak kurulum tipini sizden seçmenizi isteyecektir.

Brother DCP-1511 Yazıcı Kurulum Türü Seçimi

Standart kurulumda standart driver kurulumu yani basit driver kurulumu yaparken, özel seçiminde ise driver ve programları siz kendiniz seçebilirsiniz. Standart kurulumdan devam edebilirsiniz.

Brother DCP-1511 Yazıcı Bağlantı Hatası

Brother DCP-1511 Yazıcı Kurulum Asıl Ekranı

Kurulum sırasında eğer yazıcını bağlayın hatası alırsanız bağlantıları kontrol etmeniz gerekmektedir. Bağlantıların doğru takılı olduğunu kontrol ediniz ve kuruluma devam ediniz.

Brother DCP-1511

Bu aşamalardan sonra driver dosyasını bilgisayarınıza tamamen atarak kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Artık yazıcınızın tüm işlevlerini kullanabilir yazdırma işlemi yapabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 135 MB
Üretici: Brother
Dil: Türkçe

Brother DCP-1511 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ulaş Çakır 11 Ocak 2022

  Windows 11 için yazıyor. Windows 11 uyumlu mudur?

  1. Editör (Site Editörü)12 Ocak 2022

   Sayın Ulaş Bey,

   Driver Windows 11 işletim sistemi için uyumludur.

 2. Levent Ortadağ 24 Ocak 2018

  DCP – 1511 yazıcı programını kuramıyorum yardımcı olabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)24 Ocak 2018

   Sayın Levent Bey,

   Driver kurulumunu nasıl yapacağınıza dair resimli olarak anlatım şekilde sayfayı güncelledik. Bu şekilde daha rahat driver dosyasını kurabilirsiniz. Yinede sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.