Brother DCP-8060 Yazıcı Driver İndir

Brother DCP-8060 Yazıcı Driver

Brother DCP-8060 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazı bilgisayarınıza düzgün bir şekilde takınız.

Bu işlemlerden sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarda kurunuz veya uygulayınız. Driver kurulumunu sorunsuz bir şekilde yapabilmeniz için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir.

Brother DCP-8060 Yazıcı

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 40 Mb.
Üretici: Brother
Dil: İngilizce

Brother DCP-8060 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Osman Gül

  Plug in the USB cable sayfasında kalıyor. Bilgisayar aygıtı görmüyor.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Osman Bey,

   USB kablosu takılı değil uyarısı almışınız. USB girişinizde ya da bilgisayarla yazıcı arasında bağlantı kuran USB kablosundan sorun olabilir. İlk olarak USB girişinde mi sorun var başka bir USB takarak deneyiniz. Yine aynı uyarıyı alırsanız USB kablosunu değiştiriniz.

   Halen devam ediyorsa teknik sorun var demektir. Yazıcınız için yetkili teknik servise yazıcınızı götürünüz.

 2. Barış Duyar

  Brother DCP 8060 yazıcım var. Windows 10 64 bit bilgisayarıma bağlayamadım yardımcı olabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Barış Bey,

   Tabiki buyurun size nasıl yardımcı olmamızı istersiniz. Bu tür sorularınızı direk çekinmeden sorabilirsiniz.