Brother HL-1111 Yazıcı Driver İndir

Brother HL-1111 Yazıcı Driver

Brother HL-1111 model yazıcı kullanıcıları için sistem driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı tam olarak indiriniz. İndirme işleminden sonra yazıcı bağlantılarınızı ve uyumlu işletim sistemlerini kontrol ediniz.

Kurulumu başlatınız ve kolay kurulum için sürekli olarak ilerleyiniz ve driver kurulumunu sonlandırınız. İşletim sisteminiz ve bağlantılarınızda sorun yok ise driver otomatik olarak bilgisayarınızda yazıcınızı tanıcaktır. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir.

Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 34.8 MB
Driver Dosya Adı: Y12G_C1-inst-A1-asa.EXE (Y12G_C1-inst-A1-asa.rar)
Üretici: Brother
Dil: İngilizce

Brother HL-1111 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

12 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. İrem Yücel 11 Şubat 2023

  Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)11 Şubat 2023

   Sayın İrem Hanım,

   Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 2. kZr 24 Ekim 2019

  brother hl 1111 yazıcı sıralı 2 sayfa yazdıracakken ilk sayfayı tekrar çıkarıyor Windows 10 64 bit

  1. Editör (Site Editörü)24 Ekim 2019

   Sayın Ziyaretçimiz,

   Söylemiş olduğunuz hata yazıcı ayarlarından kaynaklanıyor olması yüksek ihtimalidir. Nerede hangi işlemleri yaptığınız bilmediğimizden size tavsiyemiz yazıcı yazdırma programını fabrika ayarlarına alınız bilmiyorsanız silerek tekrar yükleyiniz.

 3. ferdi 13 Eylül 2019

  merhaba hl 1111 kağıt sıkısmadığı halde kağıt sıkısma hatası veriyor ne yapmam gerekiyor ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)14 Eylül 2019

   Sayın Ferdi Bey,

   Brother yazıcılarda kâğıt olmadığı halde ön panelde kâğıt sıkışması vermesi karşılaşılmış bir durum değildir. Burada yapmanız gereken işlem yazıcı ünitesi, özellikle tonerin olduğu kısmını dikkatli bir şekilde inceleyerek ufakta dahi kâğıt veya başka bir şey olup olmadığını kontrol ediniz.

   İmkânınız varsa kompresörlü hava temizleme cihazı ile toneri çıkararak cihazın tümünü hava tutarak temizleyiniz. Hava ile temizleme sırasında toneri çıkarmayı unutmayınız. Bu işlemleri yaptığınız halde yine kâğıt sıkıştı hatası veriyorsa teknik servise gitmeniz gerekmektedir.

 4. cetostayla 10 Ekim 2017

  nasıl indirilir

  1. Editör (Site Editörü)10 Ekim 2017

   Sayın cetostayla,

   Driver dosyasını indirmeniz için sadece yapmanız gereken sayfa içerisinde yer alan “Brother HL-1111 Yazıcı Editör” linkine dokunmak. İlgili linke mouse ile dokunduğunuz da driver inmeye başlayacaktır. Tamamen inmesini bekleyiniz ve driver kurulumunu bilgisayarınızda çalıştırınız.

   İndirme işlemi bu kadar eğer driver kurulum ve tanıtma işlemlerinde sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz. Size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 5. Cüneyt 29 Mayıs 2017

  Android ile çalışmaz mı acaba bu driver.

  1. Editör (Site Editörü)31 Mayıs 2017

   Sayın Cüneyt Bey,

   Sitede her driver için uyumlu işletim sistemi sayfa içerisinde verilmektedir.. İşletim sisteminizin uyumlu olup olmadığına sayfadan bakabilirsiniz.

 6. ömer 7 Şubat 2017

  driverı indirdim kurdum ama çalışmıyor.

  1. Editör (Site Editörü)7 Şubat 2017

   Sayın Ömer Bey,

   Driver kurulumu mu çalışmıyor yoksa driver kurulum işlemi tamamlanıyor ama yazıcınız mı çalışmıyor? Driver kurulumu biraz önce test ettiğimizde herhangi bir sorun bulamadık. Yazıcınız çalışmıyor ise bağlantılarınızı çıkarıp takarak bağlantılarınızı kontrol ediniz. Bağlantılarınızın bilgisayarınız ile tam olarak yapılması gerekli.

   Bağlantılarınız tamam ve halen çalışmıyorsa ise yazıcınızda teknik bir sorun olma ihtimali yüksek. Brother teknik servisine götürerek yazıcınızı kontrol ettiriniz.