Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver (Resimli Kurulum Anlatımı İle) İndir

Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver

Brother marka HL-L8360CDW renkli lazer yazıcı kullanıcıları için driver dosyasını ve kurulum için yapmanız gerekenleri sayfada bulabilirsiniz.

Driver Kurulumu (Resimli Anlatım): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta işletim sisteminizi kontrol ediniz driver dosyasını sisteminize indiriniz. İlk kurulum aşamasından bilgisayarınıza driver dosyasının kurulum için gerekli olan dosyasını bilgisayarınıza açarak (Resim 1) driver kurulumuna onay vermenizi isteyecektir. Bu ekranda kurulum için gerekli olan tüm dosyaları sisteminize atmasını bekleyiniz ve driver kurulumuna onay veriniz.

Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver Kurulumu 1

Driver kurulumuna onay verdiğinizde asıl kuruluma geçerek dil seçmenizi ve sözleşmeyi onaylamanızı (Resim 2) ilk iki seçimde sizden isteyecektir. Türkçe dil seçimi olduğundan Türkçe seçebilirsiniz.

Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver Kurulumu 2

Bağlantı türü seçiminde (Resim 3) bilgisayarınıza yazıcıyı hangi bağlantı türü ile bağladıysanız seçiniz. USB ağırlıklı olduğundan USB olarak seçerek devam edebilir veya istediğiniz bir bağlantı türünü seçebilirsiniz.

Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver Kurulumu 2

Bağlantı sırasında “Lütfen makinenizi bilgisayarınıza bağlayın ve “ileri” öğesine tıklayın” hatası alırsanız yazıcı bağlantısı doğru olmadığından bağlantıları kontrol ediniz.

Brother Lütfen makinenizi bilgisayarınıza bağlayın ve ileri öğesine tıklayın

Diğer seçimlerde makinenizi listeden seçmenizi ve kurulumu yapmanız için onaylamanızı sizden isteyecektir. Bu işlemleri de yaparak kurulumu bitirdiğinizde yazıcınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Brother HL-L8360CDW Printer

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 134 MB
Üretici: Brother
Dil: Türkçe

Brother HL-L8360CDW Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.