Brother PJ-723 Mobil Yazıcı Driver İndir

Brother PJ-723 Mobil Yazıcı Driver

Brother PJ-723 Mobil Yazıcı Driver kurulumunu burada size resimli bir şekilde göstereceğiz resimlere ve alt tarafında bulunan açıklamalara bakarak sizde işletim sisteminizde uygulayınız.

Bilgisayarınıza elinizde bulunan Brother PJ-723 model mobil yazıcınızı takınız ve bağlantıların doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Yazıcıyı taktığınızda yeni cihaz bulundu uyarı alırsınız eğer almazsanız bağlantılarda sorun var demektir kontrol ediniz.

Driver Kurulumu: İndirmiş olduğunuz bsj15aw170aus-driverindirmeli.exe adlı dosyayı kurmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırınız. Kurulum başlangıcında bilgisayarınız driver tanıtabilmeniz için ilk kurulum dosyasını bilgisayarınıza açacaktır tamamen açmasını bekleyiniz.

Brother PJ-723 Mobil Yazıcı Driver Kurulumu Driver Açılıyor

Brother Mobil Yazıcı için Model Seçimi

Bundan sonraki kurulum ekranında bilgisayarınıza cihazınızı takmadıysanız sizden cihazı takmanızı isteyecektir. Takılı olanlar ise ileri butonuna bastıklarında driver bilgisayarınıza tamamen kurmaya başlayacaktır.

Kurulum bitmesini bekleyerek tamamen driver kurulumu tamamlıyoruz.Bilgisayarınıza gerekli olan kurulum dosyaların açma işleminden sonra modeli seçmenizi isteyecektir. Burada biz PJ-723 modelini kuracağımız için PJ-723 seçerek kuruluma devam ediyoruz.

Cihazınız driver kurmuş olduğunuz bilgisayar için artık hazırdır. Driver kurulumu bitimden cihazınızı sistem otomatik olarak algılayacaktır. Algılamaz ise cihazının bağlantılardan sorun olabileceği gibi teknik sorun olma ihtimalide vardır. Bağlantıları tamamen düzgün bir şekilde yaptığınızda tekrar kontrol ediniz.

Bağlantılarda sorun yok ama yine cihazı sistem görmüyorsa cihazı bulunduğunuz yerde ki teknik servisden yardım isteyerek teknik servise kontrol ettirmeniz gereklidir.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 35 MB
Üretici: Brother
Dil: İngilizce

Brother PJ-723 Mobil Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.