Canon EOS 10D Fotoğraf Makinası Driver İndir

Canon EOS 10D Fotoğraf Makinası Driver

Canon EOS 10D Fotoğraf Makinası Driver

Canon EOS 10D Fotoğraf Makinası kullanıcıları için sistem driver dosyasını içerir.

Driver Kurulumu: Driverı indiriniz. İndirdiğinizde driver exe olarak önünüze gelecek, bundan sonraki kısımda kurulum için gerekli olanları resimli ve alt açıklaması ile birlikte sizlere vereceğiz.

Alt kısımda ki resimlere bakın açıklamaları okuyun ve driver kurulumu bitirin. Uyumlu işletim sistemini mutlaka kontrol etmeyi unutmayınız bu driver için kısıtlı olan işletim sistemleri sunulmaktadır, bilginize sunarız.

Canon-EOS-10D-Fotoğraf-Makinası-Driver-Açma-Ekranı

İlk açma ekranı yukarıda gözüktüğü gibi olacak unzip diyerek devam ediniz. Unzip dediğinizde indirdiğiniz klasör neresi ise oraya açaktır. Açılan klasöre gidiniz. English klasörünü göreceksiniz. Klasöre gidiniz ve setup dosyasını çalıştırınız.

Canon-EOS-10D-Fotoğraf-Makinası-Driver-Kurulum-Kısmı

Üst kısımdan gördüğünüz ekran asıl kurulum ekranı bu ekranı gördüğünüzde ilerleyin ve diğer ekranlarıda sürekli olarak ileryin. En son kısımda driver sonlandırmanız isteyecek alt kısımda gözüktü gibi, kurulum sonlandırın ve işlem tamamen bitmiştir.

Canon-EOS-10D-Fotoğraf-Makinası-Driver-Sonlandırma-Ekranı

İşletim Sistemi: Windows ME, Windows XP

Boyut: 5.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon EOS 10D Fotoğraf Makinası Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.