Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır.

Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı

Site haricinde ya da üretici site haricinde driverindirmeli.com’da hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme Seçeneği 32 Bit

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 9.9 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı Driver 32 Bit İndir


2. İndirme Seçeneği 64 Bit

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 11.9 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP3010 Yazıcı Driver 64 Bit İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

9 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Cüneyt

  Merhaba abi ben yazıcıyı bağlıyorum fakat bilgisayar tanımıyor windows 10 kurdum 32 bit bilgisayar komple yazıcıyı tanımıyor diğer usb olsun maouse olsun klavye yi bluetooth onları tanıyo okuyo sorun ana kartta mı yada nerde bilemedim

 2. Yunus

  indirdiğim dosya çalıştırıldıktan sonra yok oluyor, bağlantı kurulmuyor yardım edebilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yunus Bey,

   Sayfa ki driver dosyasını kontrol ettiğimizde sorunsuz çalıştığını gördük. Burada sizin yapacağınız işlemler sırası ile ilk olarak işletim sisteminizin bit sürümüne göre doğru indirdiğinize emin olunuz? Bilgisayarınızda güvenlik programı veya kurulum için izinlerin yetkilisi olduğunuza emin olarak tekrar deneyiniz. Sorun devam ederse tekrar dönüş yapınız.

 3. Hasan

  Merhaba. Ben yazıcımın kablosunu bilgisayara takıyorum sonra denetim masasından aygıtlar yazıcılara giriyorum belirtilmemiş kısmında benim yazıcım görünüyor. Bundan sonra mı driver yüklemeliyim anlamadım tam olarak? Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hasan Bey,

   Siz eğer aygıtlar ve yazıcılar alanında yazıcınızın modelini aktif bir şekilde görüyorsanız yazıcınızı kurmuşunuz demektir. Yazıcınızı kullanamaya başlayabilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  2. sinan

   Bağdaşmıyor yazıcı

   1. Editör (Site Editörü)

    Sayın Sinan Bey,

    İşletim sisteminizin bit sürümünü yanlış indirmiş olabilirsiniz. İşletim siteminiz kaç bit ise o driver indirerek tekrar deneyiniz. Tekrar bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 4. Ertan

  indirme işlemi bitti ancak yazıcıyı görmüyor bilgisayar

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ertan Bey,

   Yazıcı bağlantılarını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınıza kurunuz. İndirmiş olduğunuz driver Canon i-SENSYS LBP3010 model için en güncel driver dosyasıdır. Sorun yaşarsanız hata detayları ile birlikte dönüş yaparsanız size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.