Canon i-Sensys LBP6000 Lazer Yazıcı Driver İndir

Canon i-Sensys LBP6000 Lazer Yazıcı Driver

Canon i-Sensys LBP6000 Lazer Yazıcı kullanıcıları için Windows uyumlu driver yani sürücüdür.

Driver Kurulumu: İndirdiğiniz driver direk olarak exe olarak çıkar. Sıkıştırılmış ve exe halde bu dosyayı çalıştırınız çalıştıdığınızda hemen aynı yere açılmış halde klsör göreceksiniz. Klasöre gidiniz ve setup dosyasını bularak çalıştırınız. Diğer dosyalar yardımcı dosyalardır onlarla sizin hiç bir işiniz yok.

Setuplama ekranında önünüze kurulum sırasında hangi tür yazıcı kullanacağınız soracak bunlar elle yani bağlantı noktasını seçerek eğer USB ise siz elle olanı değil usb olanı seçerek kurulumu başlatınız ve sonlandırınız. Driver tamamen Türkçe ve basittir.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu belirtiniz.

Canon i-Sensys LBP6000 Lazer Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows Server 2008, Windows 2000, Windows Server 2003, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Boyut: 10.7 MB
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-Sensys LBP6000 Lazer Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.