Canon i-SENSYS LBP6030 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS LBP6030 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS LBP6030 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz, Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS LBP6030 Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde sayfalarda hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 18.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS LBP6030 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

8 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ayhan Karaca

  İyi günler Canon Lbp6030/6040/6018l driver nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilir misiniz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ayhan Bey,

   Canon yazıcı driverı yüklemek basittir. Yazıcınızı doğru bir şekilde taktığınıza emin olduktan sonra sadece indirdiğiniz driverı kurunuz. Kurulum bittiğinde yazıcıyı doğru çalışır bir şekilde bağladığınızda otomatik olarak yazıcıyı driverı yüklenecek ve yazıcı çalışacaktır.

   Bu işlemleri yapınız. Herhangi bir sorun yaşarsanız çekinmeden yine sorunuzu buradan sorabilirsiniz. Sorularınızı yazıcıyı kullanan ya da site editörleri cevap verecektir.

 2. Mustafa Seçkin

  Yazıcının driverini indirip kurulumunu yaptım denetim masasında yazıcılar kısmında yazıcım görünmesine rağmen olanlar.

  Ayarlar ve Yazıcılar ve Tarayıcılar kısmında Yazıcı ekle seçeneğini seçince yazıcı eklenmiyor ve gözükmüyor. Yazıcı diğer cihazlar kısmında gözüküyor ve world üzerinden çıktı alacağımda yazıcı seçenekler arasında gözükmüyor. Yardımıcı olursanız çok sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey,

   Bağlantılarınızı ve yazıcınızın düzgün olarak tıkalarak çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz. Bağlantılarda sorun olma ihtimali yüksektir.

 3. Burkay YILMAZ

  lbp6030w drivere indirdim ama yazıcıyı bilgisayar görmüyor yazıcı ekle de de yazıcı görünmüyor nasıl çözebilirim

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Burkay Bey,

   Yazıcı eklede driver kurmadan yazınızını göremezsiniz. Yani driver tam olarak kurulduğunda yazıcılar alanında gözükecektir. Yazıcınızın görmemesi durumuna gelince bilgisayar girişinde veya yazıcınızda giriş sorunlu değil, yazıcı çalışıyorsa bilinmeyen aygıt olarak yazıcınızı bilgisayarınız görmesi gerekir, bağlantıları kontrol ediniz.

 4. çETİN

  Babam yazıcı almaş ama cd yok nasıl olcak açil yrdım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Çetin Bey,

   Sayfa içerisinden indirebilirsiniz. Sayfa içerisinde bulunan drivee güncel ve Orijinal Canon’un sunduğu şekildedir. Siz de bulunan CD içeriğinden günceldir. Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.