Canon i-SENSYS MF4010 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4010 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4010 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız.

Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Canon i-SENSYS MF4010 Yazıcı

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 10.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4010 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

5 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Musa Aydın

  Merhaba 64 bit HP Probook bilgisayarım yeni aldım. Driver indirip kurdum ama yazıcıyı hala görmüyor neden olabilir.

 2. Musa Kaynamış

  Kolay gelsin MF4010 yazıcı driver indirme işlemi bitti. İndirilenler kısmında bir klasör ve bir dosya var. Kurulumu nasıl yapacağım

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Musa Bey,

   Tek bir dosya indiriliyor o da driver dosyasıdır. Başka bir yerden indirme yaptıysanız onu görüyorsunuz. İndirilen klasörünü siz komple bir silin. Driverı tekrar indirin yazıcınızı bağlı değilse bağlayın ve driver kurun.

   Sorun yaşarsanız ya da sormak istediğiniz bir şey olursa buradan çekinmeden yazabilirsiniz. Sorularınızı site editörleri ya da yazıcıyı kullanan diğer site ziyaretçileri cevap verebilir.

 3. Şevket Urgancı

  Canon mf4010 için indirme için nasıl yapmalıyım?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Şevket Bey,

   Yazıcınızı takınız ve alt resimde gözüktüğü gibi indirme linkinden indirmeyi başlatınız.

   Driver indirmesi bittikten sonra kurulumu başlatarak sistem yönergeleri takip ediniz ve driver kurulumunu bitiriniz. Yazınız otomatik olarak tanıayacaktır. İşlemler bu şekilde basittir. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.