Canon i-SENSYS MF4430 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4430 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4430 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canon i-SENSYS MF4430 Yazıcı

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 21.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4430 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Tarık Yıldırım

  Hocam teşekkür ederim emeğiniz için yalnız bir şey soracağım. Ben word de çıktı alabiliyorum yalnız pdf de çıktı alamıyorum. Nedeni ne olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Tarık Bey,

   Yazıcıdan çıktı almanız yazınızın normal olarak kurulduğu ve çalıştığı anlamına gelmektedir. Word programı gelişmiş program olduğundan program yazıcınızı kendisi rahatlıkla bulabiliyor. Birçok programda programın kendi içerisinde bu dediğiniz PDF programı için de geçerli yazıcı ayarı yapmak durumunda kalabiliyorsunuz.

   PDF programının ne olduğunu yazmamışınız sizin burada yapmanız gereken tarayıcılar ve yazıcılar alanında Canon i-SENSYS MF4430 üzerinde fare ile varsayılan yazıcı yapmanızdır. Varsayılan yazıcı yaptığınız yüksek ihtimalle PDF programı ve diğer ilerde kullanacağınız programların tümünde söylemiş olduğunu hata düzelecektir.

   Varsayılan yazıcı nasıl yapılır sitede Windows XP, 7, 8, 8.1 ve 10 için Varsayılan Yazıcı Ayarı Nasıl Yapılır? Editör yazısında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

   1. Atilla Öncü

    Bilgisayardan çıktı almak istiyorum fakat sürücü hatası diyor. Yazıcıyı bilgisayara tanımlamak mı gerekiyor eğer öyleyse nasıl yapacağım.