Canon i-SENSYS MF4570dn Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4570dn Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4570dn Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır.

Canon i-SENSYS MF4570dn Yazıcı

Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 21.8 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4570dn Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Samet Altaş

  Okulumuzda Canon Sensys Mf4570dn yazıcımız mevcuttur. Makineye elektrik gelmesine rağmen LED ekran panelinde herhangi bir yazı yazmıyor. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Samet Bey,

   Sorununuz teknik olma ihtimali yüksektir. Sitede sadece driver ile alakalı işlemleri bulabilirsiniz. Teknik sorunlarınız için yetkili teknik servisleri ile iletişime geçmelisiniz.