Canon i-SENSYS MF4750 Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF4750 Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF4750 yazıcıyı tanıtmanız için gerekli olan driver dosyasını işletim sisteminize göre indiriniz.

Driver Kurulumu: Driverı indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canon i-SENSYS MF4750 Yazıcı

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme 32 Bit İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 35.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4750 Yazıcı Driver İndir


2. İndirme 64 Bit İşletim Sistemi İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 40.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF4750 Yazıcı Driver 2 İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. yılmaz

  tarayıcı içinde yeterli mi bu site

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yılmaz Bey,

   Hem yazıcı hem de tarayıcı için tek driver dosyasıdır. Yeterlidir. Driver kurulumu sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 2. yaşar

  yükleme yapamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yaşar Bey,

   Yazıcınızın bağlantılarını kontrol ederek sayfa içerisinde 32 bit işletim sistemi kullanıcısı iseniz 32 bit olan driver dosyasını, 64 bit işletim sistemi kullanıcısı iseniz 64 bit için olan driver dosyasını bilgisayarınıza indirerek kurmanız yeterli olacaktır. Bit sürümünüzü ve bağlantıları kontrol ediniz yine hata alırsanız bize bildiriniz. Bu şekilde sorunsuz bir driver yüklemesi yaparsınız.

   Yaptığınız halde tekrar hata alırsanız lütfen çekinmeden bildiriniz. Saygılarımızla.