Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı Driver

Canon marka i-SENSYS MF6140dn model yazıcı kullanıcıları için yazıcın faks işlevide dahil tüm özelliklerini kullanabilmeleri için gerekli olan driver dosyasıdır.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 43.6 Mb.
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yorum veya Yardım İsteği

 1. Ramazan KONAK

  Canon i-SENSYS MF6140dn yazıcı yeni aldığım bilgisayarda masaüstünde tarama faxs yüklemek istiyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ramazan KONAK,

   Sayfada indirdiğiniz driver dosyasını yazıcınızın tüm özelliklerini kullanmanız için yeterli olacaktır. Yazınınızca tarama ve Super G3 FAKS özelliği var. Sizin yapmanız gereken driverı indirerek kurmak olacaktır. Driver kurduğunuzda Canon MF6140dn yazıcınızın tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

   Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda driver hakkında buradan dönüş yapabilirsiniz. İndirecek ve driverı kurarak kullanmaya başlayacaksınız. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz driverda üründe kurulum ve kullanımı basittir.

 2. Mair

  canon MF6140 indirmek

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mair,

   Sayfada yer alan indirme linkini kullanarak bilgisayarınıza driver dosyasını indiriniz. İndirmiş olduğunuz exe dosyasını çalıştırmadan önce bağlantılarını kontrol ediniz ve kurulumu yapınız. İndirmeyi sayfada bulunan “Canon i-SENSYS MF6140dn Yazıcı Editör” linkinden yapacaksınız.