Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı Driver İndir

Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı Driver

Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver kurulumunu indirmeden önce sayfa içerisinde işletim sisteminizi uyumunu kontrol ediniz ve Canon yazıcınızı bilgisayara takınız ve yeni donanım bulundu ibaresinin gelmesini bekleyiniz. Önceden yazıcı takılı olanlar yeni donanım bulunda ibaresine beklemelerine gerek yoktur. Daha önce taktıkları için bilgisayar donanımı görmüş ve driver kurmanızı bekliyor olacaktır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra siteden tek dosya olarak kurulum dosyasını indirmiş olacaksınız. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırınız ve sistem yönergelerini takip ederek driver kurulumunu bitiriniz. Driver kurulumundan sonra bilgisayarınız otomatik olarak yazıcınızı tanımış olacaktır. Driver kurulum veya tanıtma işleminden sorun yaşarsanız sorun ile birlikte alt tarafta yer alan yardım alanını kullanarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı

Driver indirme işlemini mutlaka tamamen yapmalısınız. Driver indirme işlemi bitimine kadar tarayıcınızı kapatmayınız, driver indirme işlemini durdurmayınız! Driver kurulumu için zorunludur. Tam indirme işlemi yapmayanlar driver kurulum ve tanıtma işlemini yapamazlar ve başarılı sonuç alamayacaklardır. Site içerisinde bulunan tüm driverlar editörler tarafından zararlı yazılım, trojan ve virüs programlarından geçirilerek yayına almaktadır. Site haricinde ya da üretici site haricinde hiç bir driver indirilmesi müsaade edilmez. Bu sebepten dolayı driver dosyaların güvenliği kontrolümüz altındadır.

1. İndirme 32 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 44.7 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit Windows İçindir.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 49.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon i-SENSYS MF8280Cw Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ersin Aydın

  Selam Canon MP 250 yazıcımın yazılım programı için yardımcı olabilir misiniz? Daha önce yazıcıdan PC ye dosya aktarımı için tarayıcıyı kullanıyordum. Şimdi ise aktaramıyorum eksik program var. İnternette bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ersin Bey,

   Tarayıcıdan dosya aktarımı yapmak ne demek? Biraz daha detaylandırabilirseniz yardımcı olabiliriz. Tarayıcı resimleri taramak için geçerli olan bir cihazdır. Dosya aktarımdan kastınız resimleri kayıt etmeniz ise ücretsiz resim programları resimleri tarayıcıdan kayıt etmenize izin vermektedir.

   Muhtemelen sorunuz da bu size sitede Tarayıcılar için Alternatif Resim Programı Önerileri sayfasını okumanızı tavsiye ederiz. Sorunuzun cevabını sayfada bulabileceğinizi düşünüyoruz.

 2. Yunus Yüceol

  64 bit lazım driver lazım.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Yunus Bey,

   Sayda ki 2. indirme 64 bit içindir. Ayrıca indirme linkinde Windows bit sürümü yazmaktadır. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden bildiriniz.