Canon PIXMA E404 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA E404 Yazıcı Driver

Canon PIXMA E404 Yazıcı Driver

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru veya sorunlarınız editörler tarafından detaylı olarak incelenerek size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı ziyaretçilerimiz sorusunu detaylı olarak bildirmediğinden veya çok kısa bildirim yaptığından dolayı editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 47.2 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA E404 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yardım veya Yorum

 1. buket

  Windows 98 için olanı var mı ?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Buket Hanım;

   Driver dosyası ne yazık ki Windows 98 işletim sistemini desteklememektedir. Size tavsiyemiz en azından Windows 7 işletim sistemi kullanmanız olacaktır. Windows 98 eski bir işletim sistemi olduğundan birçok yazılımda 98 işletim sistemi desteği kaldırılmıştır. İşletim sisteminizi yükseltmeniz de fayda var.

 2. düzgün celalytıldırım

  teşekkürler:)

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Celal Bey,

   Siteyi kullanarak bilgi verdiğiniz için bizde teşekkür ederiz efendim. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden iletiniz.