Canon PIXMA E484 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA E484 Yazıcı Driver

Canon PIXMA E484 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile taratmanızı da tavsiye ediyoruz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır.

Canon PIXMA E484 Yazıcı

Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 49.9 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA E484 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

9 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Salim Yeni

  Canon E484 indirdim E480 yüklüyor aynı şey mi?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Salim Bey,

   Canon 48* serisidir. Driver aynı doğrudur, yükleyebilirsiniz.

 2. Hüseyin Yücel

  Merhaba, Canon Pixma E484 için masaüstüne sürücüyü yükleyinci şu hata ile karşılaşıyorum, yardımcı olur musunuz? Sürücü ve yazılımla ilgili bilgi alınamadı. Ağ bağlantısını kontrol edin ve yeniden deneyin.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Hüseyin Bey,

   Yazıcı bağlantılarınızı ve elektrik aksamını kontrol ediniz. Bağlantılarda bir eksiklik olabilir.

 3. Onur

  Merhaba, Canon Pixma E484 için masaüstüne sürücüyü yükleyinci şu hata ile karşılaşıyorum, yardımcı olur musunuz.

  (Sürücü ve yazılımla ilgili bilgi alınamadı. Ağ bağlantısını kontrol edin ve yeniden deneyin.)

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Onur Bey,

   Sayfadan indirdiğiniz driver Canon orijinal, full driver dosyasıdır. Driverı test ederek driverdan mı sizden mi kaynaklanıyor incemele sonunda buradan size dönüş yapacağız. Lütfen bekleyiniz.

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Onur Bey,

   Biraz önce driver dosyasını test ettiğimizde Windows 32 bit ve 64 bit içinde herhangi bir soruna rastlanmamıştır.

   Ne yapmanız gerekli bir durumda ilk olarak bağlantılara kontrol ediniz. Yazıcı bağlantısı sırasında ağ üzerinden yazıcı var mı driver arıyor bağlantı sorunundan kaynaklanabilir. İkinci durum ise internetiniz kısa süreliğine yavaşlamış veya kesilmiş olabilir bu durumda da uyarı verebilir. Bağlantıları ve interneti kontrol ederek denediğiniz de düzelecektir. Sorun yine devam ederse yazabilirsiniz.

 4. Ferhat

  yazıcı 5100 hatası veriyor

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Ferhat Bey,

   Canon yazıcı 5100 hatası cihazınızın yazdırma işlemini sırasında yazdırma aksamlarının düzgün bir şekilde çalışmadığınızdan kaynaklanmaktadır. Site içerisinde 5100 hatası ve düzeltme işlemi için detaylı yazı bulunmaktadır. Canon yazıcı 5100 hatası ve düzeltme işlemi sayfasına giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.