Canon PIXMA E514 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA E514 Yazıcı Driver

Canon PIXMA E514 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından taratılarak site içerisinde sunulmaktadır. Sizin ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile driver dosyasını taratmanızı da önermekteyiz.

Driver Yardım

Sayfa içerisinde bulunan driver dosyası üretici tarafından sunulmuş olan orijinal driver dosyasıdır.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif indirme kaynaklarımızdan yararlanırız. Site içerisinde bulunu tüm driver dosyaları tarafımızdan kontrol edilmekte olup başka bir siteye kesinlikle yönlendirilmemektedir.

Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver dosyası daha kolay inerken ve güvenli bir indirme işlemi yapmış olursunuz. Driver kurulum veya tanıtma sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli sorunlarınızı sorabilirsiniz. Soru ya da sorularınız aygıtı kullanan kullanıcılar ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı tekrar buradan sizlere verilecektir.

Lütfen yaşadığınız sorunu yazarken detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sisteminizi, nerede tam olarak sorun yaşadığınızı, hatanın ne olduğunu bildirmelisiniz.

Canon PIXMA E514 Yazıcı

Detay bildirilmeyen sorunlarda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu da sizin için zaman kaybına yol açarak, işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Detayları bildirmeyi unutmayınız!

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 25.3 MB
Driver Dosya Adı: mp68-win-e510-1_02-ea32_2.exe
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA E514 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

11 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Ziya Ünal 15 Kasım 2021

  Yazıcıyı görmüyor indirdiğim proğram.

  1. Editör (Site Editörü)15 Kasım 2021

   Sayın Ziya Bey,

   Yazıcınız için doğru driver dosyasını indirdiğiniz model olarak emin olunuz. Bağlantıları tam olarak yapınız ve tekrar driver kurunuz. İndirdiğiniz driver Canon E514 için orijinal driver dosyasıdır. Sorun devam ederse lütfen çekinmeden iletiniz. Site kullanıcıları ya da editörleri sorulara cevap vermektedir.

 2. Gülçin Parlar 24 Eylül 2021

  Merhaba, hard disk değiştikten sonra yazıcı tanımadı ve CD bulamıyorum, yeniden kurulum yapmaya çalışıyorum “license key” istiyor. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

  1. Editör (Site Editörü)24 Eylül 2021

   Sayın Gülçin Hanm,

   Driver kurulumunda lisans kodu istenmemektedir. Driver ile alakalı olmayan bir sorununuz var.

 3. Fatih Eryiğit 23 Ekim 2020

  USB tanımıyor diye yazı çıkıyor Neden olabilir?

  1. Editör (Site Editörü)23 Ekim 2020

   Sayın Fatih Bey,

   USB girişinden çıkarıp tekrar deneyiniz. Farklı bir USB girişi ile deneyiniz.

 4. EmineKc 23 Mayıs 2020

  bilgisayara format atınca yazıcıyı tanımadı. Kurulum cd sini de kaybetmişiz, kolaylıkla kurduk teşekkürler

  1. Editör (Site Editörü)28 Mayıs 2020

   Sayın Emine Hanım,

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

 5. Ersin 21 Aralık 2019

  Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)21 Aralık 2019

   Sayın Ersin Bey,

   Bizlerde size teşekkür ederiz. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden buradan bildiriniz. Sürekli olarak aktifiz bilginize sunarız.

 6. Editör (Site Editörü)29 Aralık 2017

  Driver dosyası 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sadece Windows XP 32 bit diğerleri hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde kullanılabilir.

  Driver Dosya Adı: p68-win-e510-1_02-ea32_2.exe
  Üretici Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2015

  Uyumlu işletim Sistemleri: Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit) ve Windows XP (32-bit).

  Driver kurulum sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz çekinmeden bize iletebilirler. Sorunuz editörler tarafından yanıtlanacaktır.