Canon PIXMA G2400 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA G2400 Yazıcı Driver

Canon PIXMA G2400 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Seçili yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmekte olduğunuz driver virüs programlarından geçilerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sayfa içerisinde bulunan tüm driver dosyasının güvenliği kontrol edilmektedir. Ayrıca virüs koruma programı ile taratmanızı da öneririz.

Driver Yardım

Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde yer almaktadır. Bu driver dosyasını üretici firmanın kendi sunucusundan veya kendi sunucumuzdan, kaynaklarımızdan yararlanarak sizlere sunarız.

Kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız ya da anlamadığınız bir işlem olursa bizlere yorumlar alanından daima ulaşabilirsiniz. Bildiriminiz ulaştığında soru ya da sorunlarınız site kullanıcıları veya editörler tarafından size cevabı verilecektir. Driver ile alakalı olan her türlü sorularınızı bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.

Canon PIXMA G2400 Yazıcı

Sorunuzu sorarken detayları bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bazı site ziyaretçileri sorusunu detaylandırmadıklarından veya çok kısa yazdığından dolayı aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından soru tam olarak anlaşılmamaktadır. Soru veya sorularınızın detaylarını bildiğimizde sizlere daha hızlı yardımcı olabiliriz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 48.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA G2400 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Sultan Ötün

  CD siz yükleme nasıl yapabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Sultan Hanım,

   İndireceğiniz driver Canon PIXMA G2400 model Windows 32 bit ve 64 bit için güncel orijinal driver dosyasıdır. Sayfadan driverı indirerek CD’ye gerek duymadan yazıcınızı tanıtabilirsiniz.

 2. Kadriye Yavaş

  CD siz yükleme nasıl yapabilirim?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Kadriye Hanım,

   Sayfadan indireceğiniz driver sizde bulunan CD içeriğinden daha güncel driver dosyasıdır. Yazıcını taktıktan sonra indirdiğiniz driver dosyası çalıştırarak kurmanız yeterlidir. İndireceğiniz driver dosyası Canon kendi orjinal driver dosyasıdır.