Canon PIXMA iP1000 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA iP1000 Yazıcı Driver

Canon PIXMA iP1000 Yazıcı Driver

Canon PIXMA iP1000 yazıcı için driver, sürücü indirme işlemini site içerisinde yapabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Driver indiriniz. İndirme işleminden önce yazıcı bağlantılarını tam olarak kontrol ediniz. Bağlantılar doğru bir şekilde bağlanmaz ise driver tanıtma işlemi yapamazsınız donanımı görene kadar emin olunuz.

Donanımı sistem gördüğünde driver kurulumu başlatınız ve kurulumu tamamen bitiriniz. İşlem bu kadardır herhangi bir işlem yapmanızı daha sonra gerek yoktur.

Bu driver dosyası tamamen ilgili driver üreticisinin sunduğu şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu sebepten dolayı indirmiş olduğunuz driver üretici firmanın orijinal driver dosyasıdır.

Driver Yardım

İndirme sırasında ya da driver kurulum veya uygulama işlemlerinde sorun yaşarsanız bizlere daima ulaşarak sorunuzu bildirebilir, yardım isteğinde bulunabilirsiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra cihazınızı takmadıysanız cihazı takınız, bağlantıların tam olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz ve indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarda kurunuz ya da uygulayınız.

Sorularınız için sayfa içerisinde yer alan yorumlar alanını kullanabilirsiniz. Sorunuza aygıtı kullanan kullanıcılar, site kullanıcıları ya da editörler tarafından cevap verilmektedir. İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs koruma programından geçilerek dosya güvenliği test edildikten sonra indirilmeye sunulmaktadır. İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kullanmadan önce virüs koruma programı ile kontrol etmenizi öneririz.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista

Boyut: 4.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA iP1000 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.