Canon PIXMA iP1900 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA iP1900 Yazıcı Driver

Canon PIXMA iP1900 yazıcıyı tanıtmanız için driver dosyasını sisteminize kurmanız gereklidir.

Driver Kurulumu: Seçili yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver Yardım

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz.

Canon PIXMA iP1900 Yazıcı

Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 29.7 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA iP1900 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

4 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. ibrahim şenses

  driver gereklimi o olmadan çalışmazmı?

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın İbrahim ŞENSES Bey,

   Driver dosyaları cihazı tam olarak bilgisayarınızda kullanmanız için gerekli olan sistem dosyalarını içermektedir. Driver kurulumu yapmadan tak kullan olarak çalışan cihazlar vardır fakat bu yazıcıların bir çoğunda ve sizin bu model şu an geçerli değil.

   Driverlar ücretsizdir, cihazı tam olarak kullanmanızda size yarar sağlar. Sorunuzun cevabını tam olarak aldığınızı düşünüyoruz. Farklı bir sorunuz olursa lütfen çekinmeden sorunuz.

 2. mehmet petek

  kurulum yapamıyorum

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Mehmet PELTEK,

   Tam olarak nerede sorun yaşadığınız bildirirseniz size yardımcı olabiliriz. Normal şartlarda driver indirerek sadece exe dosyasını çalıştırarak kurulum yapıyorsunuz. Siz nerede sorun yaşıyorsunuz neden kurulum yapamıyorsanız lütfen çekinmeden bildiriniz.