Canon PIXMA iP4940 Printer Driver İndir

Canon PIXMA iP4940 Printer Driver

Canon PIXMA iP4940 Printer Driver

Canon PIXMA iP4940 yazıcı kullanıcıları için sistemlerinde yazıyı düzgün ve çalışır bir şekilde tanıtmaları içib gerekli olan driver dosyalarıdır.

Driver Kurulumu: Driver kurulum ekranını indirdiğiniz dosya ile başlatınız. Başlatma sırasında gerekli sistem dosyasınıza bilgisayarınıza açacak ve en son kurulum ekranın işini bitirdiği için dosyaları tekrar silecektir. Kurulum sırasında hiç bir ayarı değiştirmeden ilerleyin kurulumu bitiriniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşan ziyaretçilerimiz site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

Yazıcı otomatik olarak kurulmuş olacaktır. Yazınızı sorunsuz bir şekilde artık kullanabilirsiniz. Çalışır vazifeyette olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 8.1

Boyut: 16.6 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA iP4940 Printer Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.