Canon PIXMA MG2250 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA MG2250 Yazıcı Driver

Canon PIXMA MG2250 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Driver dosyasını tamamen indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. İndirme işlemini tamamen bittiğinde cihazınızı takınız, kablo bağlantıların tam olup, olmadığını kontrol ediniz.

Bu işlemlerden sonra kurulum veya uygulama için indirmiş olduğunuz driver dosyasını bilgisayarınızda tanıtma işlemi için uygulayınız. Driver kurulum için işletim sisteminin uyumlu olması önemlidir. Lütfen işletim sisteminizin uyumlu olup olmadığını sayfadan kontrol ediniz.

Site içerisinde yer alan driver dosyaları üretici orijinal driver dosyalarıdır. Driver indirme işleminiz için başka sitelere yönlendirme yapılmaz.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üreticinin kendi sunucusundan, site sunucumuzdan veya alternatif diğer kaynaklarımızdan ziyaretçilerimizin indirilmesine sunulmaktadır. Bu nedenle indirmiş olduğunuz driver dosyasını hızlı ve güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

Driver kurulumu, indirme veya tanıtma işlemi sırasında sorun yaşayan ziyaretçilerimiz bizlere site altında bulunan yorumlar alanından ulaşabilirler.

Soru veya sorularınızı sorarken yaşamış olduğunuz sorunun detayları ile birlikte işletim sisteminizin detayını yazmanız gerekmektedir. Bildirim sonrasında site editörleri veya kullanıcılar tarafından incelenerek size cevap verilecektir.

Canon PIXMA MG2250 Yazıcı

Bizlere driver ile akalalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. Detay bildirilmeyen soru veya sorular anlaşılmamaktadır. Bu sebepten dolayı size detay hakkında bir veya bir kaç soru tekrar sorabiliriz. Buda işleminiz gecikmesine neden olacaktır.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11

Boyut: 26.3 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA MG2250 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

3 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. merve

  Merhaba ben canon pixma mg2250 yazıcımı pc ye kurmak istiyorum Windows 10 için uyumlu gözükse de indirdiğim halde yazıcı algılanamıyor diyor kabloyu söküp takıyorum ama sonuç değişmiyor yardımcı olur musunuz teşekkürler…

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Merve Hanım,

   Şu an bir yoğunluk var, gün içerisinde detaylı olarak bakıp size dönüş yapacağım, beklettiğimiz için özür dileriz.

  2. Editör (Site Editörü)

   Sayın Merve Hanım,

   Biraz önce driver dosyasını incelediğimizde sizin işletim sistemi 32 bit veya 64 bit hangisi olursa olsun uyumlu olduğunu gördük. Uyumlu işletim sistemleri ise şunlar,

   Windows 10 (32-bit), Windows 10 (64-bit), Windows 8.1 (32-bit), Windows 8.1 (64-bit), Windows 8 (32-bit), Windows 8 (64-bit), Windows 7 (32-bit), Windows 7 (64-bit), Windows Vista (32-bit), Windows Vista (64-bit) ve Windows XP (32-bit).

   Driver dosyasını kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Eğer siz yazıcıyı taktığınızda bilgisayarınız yazıyı tanıma sorunu yaşıyorsa bu durumda ne şunları yapmanızı öneririz.

   Bağlantıları tam olarak oturduğunu kontrol ediniz, USB girişini farklı bir giriş ile deneyiniz. Bilgisayarınızda USB cihazınız için driver kurulumu birçok kullanıcı USB cihazı için driver dosyasını kurmadıklarından veya güncellemediklerinden bağlantı sorunu yaşabilmektedir. USB driverı kurulu değilse kurunuz veya güncelleyiniz.

   Bunları yaptığınız halde yine sorun devam ediyorsa, sizin bir teknik servisten yardım alma zamanınız gelmiş demektir.