Canon PIXMA MP150 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA MP150 Yazıcı Driver

Canon PIXMA MP150 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Seçili yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

İndirmiş olduğunuz driver dosyası virüs programlarından geçirilmektedir. Ayrıca virüs ve diğer zararlı yazılım koruma programı ile sizinde taratmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm driver dosyası üretici tarafından orijinal sunulduğu şekilde site içerisinde indirilmeye hazırlanmıştır.

Driver Yardım

İndirmiş olduğunuz driver dosyasını üretici firmanın sunucusundan, kendi sunucumuzdan veya indirme kolaylığı için alternatif diğer indirme kaynaklarımızdan sizlerin indirmesine sunulmaktadır. Bu şekilde kontrollü ve güvenli bir driver indirme işlemi yapmış olursunuz.

Driver kurulum veya tanıtma sırasında sorun yaşayan ziyaretçiler site altında bulunan yorumlar alanında bizlere sürekli olarak ulaşabilirler. Sorunuz site kullanıcıları ya da editörler tarafından incelenerek yanıtı aynı sayfada verilecektir.

Canon PIXMA MP150 Yazıcı

Sorunuzu sorarken lütfen detayları bildirmeyi unutmayınız. İşletim sistemi, hata detayı, hangi aşamada sorunla karşılaştığınızı bildirmeniz durumunda sorunuza cevap verilecektir. Detay bildirilmeyen sorularda sizlere detayları hakkında başka sorular yönetebiliriz, bu şekilde zaman kaybına yol açarak işleminizin gecikmesine neden olacaktır. Sorununuz detayını yazmayı unutmayınız. Bizlere driver ile alakalı olan tüm sorularınızı çekinmeden iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isteriz.

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 15.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA MP150 Yazıcı Driver İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. Öznur

  Merhabalar canon pixma mp140 yazıcıyı ikinci el olarak aldım. yazıcıda bir sıkıntı yok ancak bilgisayardan indirme yaparken “güvenli bir şekilde indirilemiyor” ibaresi ile karşılaşıyorum.

  Bilgisayarım daha doğrusu diz üstüm Windows 10 ve 65 bit işlemciye sahip ne yapmam gerekir. Teşekkürler.

  1. Editör (Site Editörü)

   Sayın Öznur Hanım,

   Driver indirirken bu hata ile karşılaştığınız anlaşılmıştır. Bilgisayarınızda bulunan güvenlik duvarı ya da virüs koruma programlarından birisi bunu herhangi bir sebepten dolayı (hatayı göremediğimiz için) verebilir. Sitede ki driver dosyasını kontrol ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Sorununu anlaşılmadığını düşünüyorsanız lütfen sorunuzu biraz daha detaylandırınız.