Canon PIXMA MP250 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA MP250 Yazıcı Driver

Canon PIXMA MP250 Yazıcı Driver

Canon PIXMA MP250 yazıcı driverını indirerek bilgisayarınızda yazıcıyı tanıtabilirsiniz.

Driver Kurulumu: Burada sizler için driver kurulumu resimli bir şekilde anlatacağız. Driver zaten tamamen türkçe kurulumda zorlanmayacaksınız. Resimlere ve alt kısımda ki açıklamalara bakarak sizden bilgisayarınızda aynen driver kurulumunu yapabilirsiniz.

Driverı indirme işlemi bittikten sonra bilgisayarınızda alt kısımda olan şekilde göreceksiniz.

Canon-PIXMA-MP250-Yazıcı-Driver-Kurulum-Dosyası

Bu dosyası çalıştırınız ve ilk kurulum ekranı olan hoş geldiniz ekranınnı gelmesi bekleyiniz bu ekranda ilerleyi tıklıyor eğer isterseniz dili değiştirebilirsiniz değiştirmez bu şekilde burakırsanız türkçe olacaktır.

Canon-PIXMA-MP250-Yazıcı-Driver-İlk-Kurulum-Ekranı

İlerlediğiniz kurulum alt kısmda resimde olduğu gibi başlayacaktır. Burada bilgisayarınız için gerekli olan tüm driver dosyalarını tamamen bilgisayarınıza yüklemiş olacaktır. Kurulumda bu şekilde bitecektir.

Canon-PIXMA-MP250-Yazıcı-Driver-Son-Kurulum

Kurulum sırasında eğer alt kısımda görüldüğü bir şekilde hata alırsanız bu hata yazınızın bilgisayara kablo bağlantı noklarının tam olarak yapılmadığı ve bilgisayarınızın yazıcıyı görmemesinden kaynaklanmaktadır. Bağlantıları kontrol etmelisiniz.

Canon-PIXMA-MP250-Yazıcı-Driver-Bağlantı-Hatası

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 20.1 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA MP250 Yazıcı Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

4 Yardım veya Yorum

 1. ahmet

  bir çok siteden aramama rağmen sağlıklı bir yükleme yapamadım hakikaten hem hızlı hemde sorunsuz bir yükleme ile işim halloldu çok teşekkürler harikasınız

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ahmet Bey,

   Siteyi beğendiğinizi duymak işimizi iyi yaptığımızın göstergesi olduğunda haklı olarak gururlanmaktayız. Üreterek internete renk katmaya devam ediyor olacağız. Ne zaman sorunla karşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz. İyiki varsınız.

 2. Hasan

  Çok teşekkür ederim

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Hasan Bey,

   İyi temenni ve siteyi kullandığınız için bizde size teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda sorunuz olursa hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.