Canon PIXMA MP780 Yazıcı Driver İndir

Canon PIXMA MP780 Yazıcı Driver

Canon PIXMA MP780 Yazıcı Driver.

Driver Kurulumu: Seçili yazıcı için driver dosyasını indiriniz. İndirme işlemini yarıda kesmeyiniz, sayfayı kapatmayınız ve durdurmayız. Driverın doğru bir şekilde kurulması ve yazıcınızın bilgisayarı tanıması için driver dosyasını tam olarak indirmelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra indirmiş olduğunuz diver dosyasını bilgisayarınız kurunuz. Driver dosyası yazıcınızın doğru bir şekilde tanıması için işletim sisteminizin uyumlu olması gerekmektedir. Sayfa içerisinde işletim sisteminizi mutlaka kontrol ediniz.

Site içerisinde verilen driver dosyaları üretici firma sunucusundan veya kendi kaynaklarımızdan indirmektesiniz. Bu sebeple driver dosyasını güvenle indirmiş olursunuz.

Üretici firma ve kendi kaynaklarımız (sunucularımız, kendi yüklemelerimiz ve paylaşım onaylarımız) haricinde hiçbir siteye yönlendirme yapmamaktayız. Siz yinede indirmiş olduğunuz driver dosyasını çalıştırmadan koruma programları ile taramanız faydanıza olacaktır.

Driver ile akalalı olan tüm sorularınızı sayfa altından bizlere iletebilirsiniz. Sorununuzu sorarken lütfen detayları ile birlikte sorunuzu sorunuz. Nerede sorun yaşadığınızı veya ne tür bir hata aldığınızı, işletim sisteminizin detaylarını bizimle paylaşmanız gereklidir. Sorunuzu anlayarak size daha hızlı cevap vermemiz için sorununuzu mutlaka detaylandırınız.

Sorunuz yayınlandığında aygıtı kullanan kullanıcılar veya editörler sorunuza cevap verebilmektedir. Soruyu detaylandırmayan site ziyaretçilerinin, sorusunu anlamamız için tekrar soru sorulduğu bu da ziyaretçiniz zaman kaybına yol aştığı defalarca tarafımızdan gözlemlenmiştir.

Canon PIXMA MP780

Birçok kullanıcının aynı soruyu sorduğu da tarafımızdan gözlemlenmiştir. Sorunuzu sormadan önce sayfa içerisinde size benzer soru olup olmadığını kontrol etmenizi de tavsiye ederiz. Driver ile alakalı olan tüm sorularınızı bize çekinmeden iletebilirsiniz.

1. İndirme 32 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 12.1 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon PIXMA MP780 Yazıcı Driver (32 Bit) İndir


2. İndirme 64 Bit İçindir.

İşletim Sistemi: Windows 7

Boyut: 4.1 MB
Üretici: Canon
Dil: İngilizce

Canon PIXMA MP780 Yazıcı Driver (64 Bit) İndir

Yorum ya da Yardım İsteği için Yazabilirsiniz

Kullanıcılara ya da editörlere soru sorabilir, bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Sorunuzun anlaşılabilir olması için sorunuzu detaylandırmayı unutmayınız.

2 Yorum ya da Yardım İsteği

 1. emre türkmen 6 Ocak 2020

  driverı indirdikten sonra nasıl bir yol izleyeceğiz kurma işlemini yapamadım

  1. Editör (Site Editörü)6 Ocak 2020

   Sayın Emre Bey,

   Canon PIXMA MP780 driverı yerleşik bir sürücüdür, donanım ekle kaldır veya denetim masası yazıcılar yazı ekle alanında manüel olarak eklemelisiniz. Sitede yerleşik sürücülerin nasıl yükleceği hakkında detaylı bilgiyi Yerleşik Driver (Sürücü) Ne Demek, Nasıl Yüklenir? sayfasına bulabilirsiniz.

   İşlemleri yapınız, herhangi bir sorunla veya anlamadığınız bir yer olursa lütfen çekinmeden iletiniz.