Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver (Resimli Anlatım) İndir

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver

Canon marka PIXMA serisi TS9550 model yazıcı kullanıcıları için driver dosyası ve driver nasıl kuracağınıza dair resimli anlatımı bulabileceksiniz.

Driver Kurulumu (Resimli): Driver dosyasını indirmeden önce alt tarafta uyumlu işletim sistemi alanından sizin işletim sisteminiz ile uyumlu mu kontrol ediniz ve yazıcınızı takmadıysanız takarak driver dosyasını indiriniz.

Bu Driver kurulumu indirdikten sonra kurulum başlattığınızda driver dosyasını kurmanız için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza yükleme işlemi yapacaktır.

Burada kurulum için gerekli dosyaları yüklemesini bekleyiniz ve kurulum aşamasına geldiğinde Hoş Geldiniz ekranı ileri butonuna tıklayarak kurulum kaldığınız yerden devam ediniz.

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver Kurulum Açılımı

Kurulum diğer alanlarından lisans ve kullanım koşullarını onaylamanızı ve driver dosyası bilgisayarınıza kurmanız için sizden onay isteyecektir. Onay vererek kurulumu başlatınız.

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver Bağlantı Yöntemi Seçimi

Bağlantı yönteminde yazıcınızı hangi bağlantı ile kurmak istiyorsanız o bağlantı yöntemini seçerek kuruluma yine devam ediniz. Diğer ekranda bilgisayarınızda güvenlik engellemesi varsa “Engellemeyi Devre Dışı Bırak” kurulum sayfası gelecektir. Kurulum devam edebilmeniz için onaylayarak kuruluma devam etmelisiniz.

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver Bilgisayarda Engeli Kaldırma

Bu işlemlerden sonra bilgisayarınıza driver dosyasını tamamen kurarak kurulum kapatmanızı isteyecektir. Eğer kurulum sırasında yazıcı bağlantı ayarları hatası alırsanız yazıcınızı doğru bir şekilde bağladığınız kontrol ediniz ve “Yeniden Algıla” butonuna basarak kurulumu yapınız.

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver Kurulum Yazıcı Ayarlarını Kontrol Edin Uyarı Ekranı

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 Windows 8.1, Windows 10

Boyut: 93.6 Mb.
Üretici: Canon
Dil: Türkçe

Canon PIXMA TS9550 Yazıcı MP Driver İndir

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.