Driver İstek – Bulamadığınız Driver Dosyasını Bildirin Yayınlayalım!

Driver İstek – Bulamadığınız Driver Dosyasını Bildirin Yayınlayalım!

Bulamadığınız driver dosyalarını bize bildirerek site içerisinde yayınlanmasını editörlerden isteyebilirsiniz.

Driver indirmeli ile binlerce driver dosyasını bilgisayarınıza indirebilmektesiniz. Driver dünyası çok geniş bir dünya olduğu için bazı driver dosyalarını siteye eklememiz zaman alabilmektedir. Driver indirmeli sürekli geliştirilen, güncellenen bir driver indirme sitesidir. Site içerisinde yer alan driver dosyaları ziyaretçilere sunulurken önem sırası ve popülerlik ön planda tutularak siteye eklenmektedir.

Site içerisinde binlerce driver dosyasından size ait olan, aygıtınız için gerekli olan driver dosyasını bulamıyor olabilirsiniz. Başta da söylediğimiz üzere her geçen gün eklenen driver dosyası sırası ile eklenmektedir. Bu durumda siz değerli kullanıcılarımızın driver dosyasını eklenmesini beklememek yerine driver istek sayfasını oluşturmayı uygun gördük.

Site alt kısımda yer alan yorumlar alanında site içerisinde bulamadığınız driver dosyasını bize bildirerek eklememizi isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise basit. İstemiş olduğunuz driver için marka ve model adını doğru bir şekilde işletim sisteminizin detaylarını da bildirerek bize iletmeniz olacaktır.

Driver isteklerinizi bildirirken marka ve model adını yazmayı, işletim sisteminizin detayını bildirmeyi lütfen unutmayınız. Marka, model ve işletim sistemi detayını bildirdikten sonra size buradan bilgi vererek driver dosyasını indirmenizi sağlayacağız. Driver istekleriniz için bize gün boyunca sürekli olarak ulaşabilirsiniz. İstediğiniz driver dosyası editörler tarafından detaylı olarak incelenerek gerekirse driver dosyasını kurulumun detayını resimlerle anlaşılır bir şekilde sitede sunacağız.

Bu sayfa sadece driver isteği içindir. Lütfen driver ile alakalı sorularınızı sorunuz olan driver sayfasından bildiriniz.

Driver Dosyası İşinize Yaradıysa Önerin:

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

31 Yardım veya Yorum

 1. ferhat

  brother hl 2040 windows 10 için driver dosya lazım

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Ferhat Bey,

   Brother HL-2040 modeli için Windows 10 sürücü yayınlanmamıştır. Buradan detaylara bakabilirsiniz.

 2. Eren

  Ben ses driveri olarak SoundMax AD1986A YI İSTİYORUM .

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Eren Bey;

   İstemiş olduğunuz driver dosyasını İntel SoundMax AD1986A Ses Kartı Driver İndir sayfasına giderek indirebilirsiniz. Fakat işletim sisteminizi yazmadığınız için o sayfada bulunan Driver dosyası sadece Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu.

   Eğer Windows 7 üzeri bir işletim sistemi kullanıcı iseniz Realtek High Definition Audio Driver sizin modeliniz ile uyumludur o driver dosyasını kurabilirsiniz. Sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden detayları ile bize dönüş yapınız.

 3. Mehmet Bayralı

  İyi günler Modeli: NP350V5C-S0ETR Samsung Bilgisayarımda Win7 Home Edition işletim sistemi yüklü. Şimdiye kadar Wireless bağlantısı yaparken, Windowsun en son güncellemesinden sonra Wireless Bağlantısı yapamıyorum. Sağ Altta saatin yanında yer alan Wirelwss işareti kayboluyor ve internet bağlantısı yapamıyorum. Sanırım sürücünün driveri güncelleme ile çakışıyor ve driveri tekrar yükleyerek sorunun çözüleceğini düşünüyorum ya da bu konuda bir öneriniz varsa değerlendiririm. Firefox ve IE tarayıcı kullanıyorum. AIDA64 Programı ile sürücüleri tarattığımda “Ağ Bağdaştırıcısı Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter” tespit ettim. Sitenizde bahse konu sürücünün driverini bulamadım. Sorunumun çözümü konusunda yardımcı olur musunuz? İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mehmet BAYRAKLI;

   Sizin burada yapacağınız işlem sizinde bahsettiğiniz gibi driver dosyasını yeni güncellediğiniz işletim sisteminde yenileme yapmak olacaktır. Driver dosyasını sizin için site içerisinde yayınlandık. Windows Vista ve üzeri işletim sistemleri ile uyumludur. Sizin işletim sisteminiz Windows 7 Home ve Windows 10 en son işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan güncel driver dosyadır.

   Sırası ile ilk olarak eski driver dosyasını bilgisayarınızdan tamamen kaldırınız. Güncel driver dosyasını “Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter Driver İndir” sayfasına giderek indiriniz. Tekrar yeni güncelemiş olduğunuz işletim sisteminize driver dosyasını yüklediğinizde sorununuz çözülerek, Wireless aygıtınız sisteminizde sorunsuz olarak çalışacaktır.

   Alternatif olarak size driver güncelleme programını kullanmanızı da öneririz. Bunun içinde SlimDrivers İndir otomatik driver güncelleme programını kullanabilirsiniz.

 4. mert

  toshiba satallite L750D windows 7 64 bit mikrofon format attıktan sonra ses yöneticisinde gözükmüyor yüksek olasılıkla yazılımsal oldugunu düşünüyorum driver ı bulursanız öok makbule geçer.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mert Bey;

   Söylemiş olduğunuz hata yazılımsal evet. Driver dosyasını kurarken program ile birlikte kuruyor yoksa ayrı mı kuruyor? Sizi tavsiyemiz elinizde olan driver dosyasını silerek tekrar yükleyin, alternatif olarak da bir program mikrofonu olarak kullanıyor olabilir, kontrol ediniz.

   Söylemiş olduğunuz Notebook için iki farklı ses kartı var, birisi Conexant diğeri ise ATI hangisini kullandığınızı yazmamışsınız her iki driver içinde buradan indirme seçeneğini size sunacağız.

   1. Driver İndir (Site Editörü)

    Sayın Mert Bey,

    İstemiş olduğunu driver buradan indirebilirsiniz: ATI markası için ses kartı driver indir, Conexant markası için driver indir. Herhangi bir sorunla kaşılaşırsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

 5. Zeytin Dalı

  Konunun açıldığı yorum kısmında sorun vardı o yüzden yeni yorum açıyorum. Driveri yükledikten sonra aygıt bölümünde kontrol ettim bağlanıldığı gözüküyor ama hiç bir şekilde tuş ayarı veya titreşim motoru kontrolü dahi yapamıyorum. Tuş ataması yapamadığım içinde oynadığım tüm oyunlarda sorun yaşatıyor.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Zeytin Dalı;

   Yardım alanında çok fazla sayıda soru ve cevap olduğundan belirli bir yere kadar kademeli soru ve cevaplara site izin vermektedir. Yeni konu açmanız soru ve cevapların daha iyi anlaşılması için doğru bir karar olmuş. Anladığımız kadarı ile siz Jwin Mx-006 için driver dosyasını tanıtma işlemin de sorun yaşamıyor, cihazınızı sorunsuz bir şekilde tanıtabiliyorsunuz fakat tuş atamalarından sorun yaşıyorsunuz.

   Sizden ricamız aygıtlar ve yazıcılar menüsünden aygıtınızın içerine girerek hem aygıtlar ve yazılar alanında görülen resmi hem de cihazınızın ayarlamalar menüsünde görülen resmi bize göndermeniz olacaktır. Yani aygıtlar ve yazıcılar menüsünde bulunan resmi daha sonra aygıtınızın ayarlamalarınızı çalıştırarak o görünen resmi gönderebilir misiniz? Resimleri resim yükleme sitesinden birine atarak link adreslerini vermeniz yeterli. Sizde bulunan Jwin Mx-006 oyun konsolu ekran görünümlerinden sorunu çözmeye çalışalım.

   1. Zeytin Dalı

    Jwin Mx-006 oyun kolu ayarlamaları sırasında görünen ekran görüntüleri;

    Sizler kadar yardımcı olan çıkmadı tekrardan ilginiz için teşekkür ederim, Bir sonuca ulaşamasakta sorun değil.

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Zeytin Dalı,

     İlk olarak size yardımcı olmak bizim görevimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Ekran çekimlerinden gördüğümüz kadar ile sizde bulunan Jwin Mx-006 oyun kolu bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Bu ayarlamaları yaptığınızda oyun kolu ile çalıştırmak istediğiniz oyunlarda sorun yaşamamız gerekli.

     Bu durumda yapılacak işlem ise oyun kolu ayarlamaları yapan bir program yardımı ile tuş atamaları sorunu çözmeniz olacaktır. İnternet üzerinde birçok ücretsiz oyun kolu ayarlama programı bulunmaktadır. Biraz müsaade ederseniz size ilerleyen günlerde oyun kolu ayarlama programı hakkında detaylı bilgi ve indirme seçeneğini size sunabiliriz. Biz yayına alana kadar siz oyun kolu ayarlama programı ile tuş atamaları sorununu çözerseniz bizimle paylaşabilirsiniz.

     1. Zeytin Dalı

      Tamam teşekkür ederim

 6. Doğu

  Acer marka bilgisayarıma windows7 yükledim ağ driverim yok diye internete giremiyorum. PCI\VEN_14E4&DEV_16B5&SUBSYS_06471025&REV_10 ve
  PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_E042105B&REV_01 bunlardan ikisine sorguladım yok ne yapabilirim.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Doğu Bey;

   İstemiş olduğunuz modeli birçok marka kullanıyor (14E4&DEV) sizde bulunan Ethernet kartınızın markasını ve modelini bilmemiz gerekli. Broadcom mu veya diğer markalar mı? Deneme yanılma yolu ile yapılan işlem yanlış olacaktır.

   Bu durumda yapmanız gereken bilgisayarınızın kasasını açarak Ethernet kartı üzerinde bulunan chipset ten marka ve model numarasını öğrenmek olacaktır. Anladığımız kadar ile modelin 14E4&DEV olup olmadığından da emin değilsiniz. Kasanızı açarak modeline tam olarak bakarak yazıldığı gibi aktardığınızda driver dosyasını bularak size buradan bildiririz.

 7. Zeytin Dalı

  Merhaba, uzun zamandır jwin mx-006 oyun konsolunun driverini arıyorum hiç bir yerde bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Zeytin Dalı;

   İnternet üzerinden bir çok driver bu model için bulunmakta fakat şuana kadar bulduğumuz tüm driver dosyaları zararlı yazılım içermektedir. Jwin marka mx-006 model için driver dosyası ile çalışmalarımız devam etmektedir. Size tavsiyemiz bilmediğiniz kaynaktan indirme yapayınız yakın zamanda temiz bir driverı buradan size sunacağız. Lütfen takipte kalınız.

   1. Zeytin Dalı

    Admin galiba driver bulunamadı?

    1. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Zeytin Dalı;

     Driver ile alakalı araştırmamız devam etmektedir. Bugün muhakkak olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Önceki yazımızda da bahsettiğimiz üzere driver dosyası mevcut fakat birçok kaynakta zararlı yazılım içermektedir. Temiz bir driver dosyası ile tarafınıza dönüş yapacağız. Saygılarımızla.

    2. Driver İndir (Site Editörü)

     Sayın Zeytin Dalı;

     İstemiş olduğunuz driver dosyası sitede yayınlanmıştır. Site içerisinde “Jwin MX-006 Titreşimli Oyun Direksiyonu Driver İndir” sayfasından indirebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen çekinmeden iletiniz.

     1. Zeytin Dalı

      ilginiz için çok teşekkür ederim. Upload etmiş olduğunuz dosya pc twin shockun driveri çıktı yani mx-006 değil

      1. Driver İndir (Site Editörü)

       Sayın Zeytin Dalı;

       Jwin bir çok modelinde uyumlu olduğu için bu driver dosyasını kullanıyor siz denediniz mi?

      2. Zeytin Dalı

       Evet denedim zaten normal şekilde konsolu pcye bağlayınca çalışıyor ama driver olmadan tuş atamaları yapılmıyor yani normal şekilde çalışmıyor sizde biliyorsunuz

      3. Driver İndir (Site Editörü)

       Sayın Zeytin Dalı;

       İndirmiş olduğunuz driver dosyasını kurduğunuzda başlat ve aygıtlar ve yazıcılar alanında oyun kolunuzun eklenmiş olduğunu kontrol ettiniz mi? Oyun kolunuzu orada görmeniz gerekli. Bilgisayarda otomatik çalışan bir oyun kolu kullanıyorsunuz evet belirtmiş olduğunuz gibi ayarlamaları yapabilmeniz için driver dosyasına ihtiyacınız vardır.

       Siz driver dosyasını uygularken hangi işlemleri yaptınız? Bunu bildiğimizde sizlere daha iyi yardımcı olabiliriz. Sizin yaptığınız işlemleri bilmeden neden çalıştıramadığınızı anlamamız imkansızdır.

 8. Enes Aslan

  Merhaba, sitenize ek olarak inf dosyaları kısmı da açarsanız efsane olur.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Enes Bey Merhaba,

   İnf dosyaları alanınıda yakında sitede hizmetinize sunulacaktır. Bilginize sunar. Öneriniz için teşekkür ederiz. Bu tür önerilerinizin driverindirmeli.com sitesini geliştirdiğini ve sizinde bundan katkıda bulunduğunuzu lütfen unutmayınız.

 9. Mustafa

  S.a reis ru-161a9wgf ethernet kartı hiç biyerde bulamıyorum internete de bağlanmıyor PC için gerekli bana

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Mustafa Bey; aygıtın modelini yazmışınız markasınıda yazarsanız size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

 10. Sadık Arı

  Selamün aleyküm pcme tv kartı kurmak istiyorum ve direver kurulum lazım kartımın modeli lifeview (conexant fusion 878a) bilgisayarim windovs xp şimdiden teşekkür ederim.

  1. Driver İndir (Site Editörü)

   Sayın Sadık Arı istediğiniz üzere driver eklenmiştir bu driver windows xp işletim sisteminede uyumludur bunu sayfada görebilirsiniz.

   İlgili indirme linki : https://www.driverindirmeli.com/driver/farkli-aygit/lifeview-flytv-driver-indir

   Ayrıca size driver tanıtmada yardımcı bir programda önermek isteriz bu programı kullanmanızda da fayda var. SlimDrivers : https://www.driverindirmeli.com/driver/editorlerden/slimdrivers-ucretsiz-populer-driver-tanitma-guncelleme-programi-indir