SlimDrivers Driver Bulma ve Güncelleme Programı İndir

SlimDrivers Driver Bulma ve Güncelleme Programı

SlimDrivers driver tanıtma ve güncelleme programıdır. Driver tanıtma ve güncelleme programı SlimDrivers nedeni ise kullanım kolaylığı, driver bulma oranın yüksek olması ve sistemi yormadan hızlı bir şekilde çalışması.

SlimDrivers Kurulumu: İndirmiş olduğunuz tek setup dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum ilk karşılama ekranı ve kurulumu onaylamanızı gören ekranı göreceksiniz, bu kurulum aşamalarını onaylayarak kurulum devam ediniz.

slimdrivers-kurulum-ekrani

slimdrivers-son-kurulum-asamasi

Kurulum sırasından program kurulum için gerekli dosyaları bilgisayarınıza kuracak ve sizden kurulumu bitirerek çalıştırmanızı isteyecektir. SlimDrivers nasıl kullanılır devam edelim.

SlimDrivers Kullanımı: Programı çalıştırdıktan çıkan ekranda sizin sisteminizde bulunan aygıtları taramasını için “Start Scan” botuna basıyoruz. Bundan sonra ki işlemde bilgisayarınızda ne kadar aygıt mevcut ise tarayarak ve yüklü olmayan ya da güncellenmesi gereken aygıtları liste halinde gösterecektir.

slimdrivers-kullanimi

slimdrivers-listeleme-gorunumu

Resimde gördüğünüz üzeri liste yer aldı çıkan listede bulunan tüm driverların yan tarafında bulunan Download kısmı bastığınız o driver eklenecek veya güncellenecektir. Driver indirme sırasında tamamen bitmesini beklemeli ve bilgisayarınızı başlatmasını istediğinde onayarak işleme tamamen son vermelisiniz. Program açıklamasının başında da söylediğimiz gibi programın kullanımı çok basit bir iki işlem ile tüm bilgisayarınızda ki cihazlarınıza driver tanıtma veya güncelleme imkânını bulabiliyorsunuz.

SlimDrivers programı, virüs programları tarafından zararlı yazılım olarak tanıdığından driverindirmeli.com kullanıcıların güvenliği için tamamen indirme linki kaldırılmıştır. Site içerisinde diğer driver programlarına bakmanızı tavsiye ederiz.

Driver Programları Sayfasına Buradan Gidebilirsiniz.

Yorum veya Yardım Almak İçin Yazabilirsiniz.

Editörlerden yardım isteyebilirsiniz. Lütfen sorunuzu sorarken işletim sisteminizi ve hata detayını bildiriniz. Hatanın çözümünü size sunmamız için gereklidir.

2 Yardım veya Yorum

  1. lütfü

    driver bulmada slim üzerine yok bence driver arşivi baya geniş istediğiniz driverı bulabiliyorsunuz buda programın üstün bir özelliği ücretsiz olmasıda cabası

    1. Driver İndir (Site Editörü)

      Sayın Lütfü Bey; bilgilendirme için teşekkür ederiz.